Individuální výuka ruštiny v Praze

Individualni kurz rustinyJe Vám milejší jazykový kurz ruštiny s lektorem pouze pro sebe? Právě pro Vás je určena individuální výuka ruštiny metodou Berlitz.

Jazykový kurz ruštiny je velmi dobrý a efektivní způsob, jak se naučit mluvit rusky v krátké době, a to již během několika týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy ruštiny koncipované přesně podle Vašich potřeb, a to více či méně intenzivní.  Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašemu tempu a Vašim potřebám. Jazykový kurz tak může probíhat buď u Vás doma, či ve Vašem zaměstnání anebo u nás v jazykovém centru  Berlitz Praha.


 

Typy kurzů ruštiny podle intenzity:

Vyberte si individuální jazykový kurz ruštiny podle Vašich potřeb a možností.

Jazykový kurz Total Immersion®

Jedná se o velmi intenzivní jazykový kurz ruštiny v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 1-4 týdnů. Tento kurz je velmi oblíbený u klientů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy ruštiny. Vyberte si celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) variantu studia. Začít s kurzem můžete kdykoliv v rámci naší zimní nebo letní speciální kampaně.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kteří mají každý týden omezené množství času, ale přesto by se rádi naučili ruský jazyk rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je tedy individuální a ušitý na míru.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz Express je tu pro ty, kteří se musí rychle, a efektivně naučit ruský jazyk Tento kurz je také určen pro velmi motivované studenty, kteří chtějí dosáhnout rychlého pokroku. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz ruštiny trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz můžete tedy kdykoliv během roku a absolvujete tak pravidelnou individuální výuku.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během velmi krátké doby, tj. jednoho týdne, se můžete v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co se ostatní učí týdny či dokonce měsíce. Denně je pro Vás připraveno 9 lekcí individuální výuky ruského jazyka.

 

Zaujala Vás nabídka individuální výuky ruštiny v Praze?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo v  individuálním kurzu ruštiny v jazykové škole Berlitz Praha. Chcete se dozvědět o této nabídce více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?