Individuální kurzy angličtiny pro děti připraví Vaše malé studenty na budoucnost. Využijte slevu 22 % z ročního či semestrálního školného již dnes!

 

 

 

Důležitost vynikající znalosti minimálně jednoho světového jazyka pro úspěšné uplatnění se na trhu práce rok od roku roste. Učení v dospělosti přitom nemusí jít již tak snadno, jako v mladším věku – a naopak dětem je touha po nových dovednostech naprosto přirozená. Využijte tuto skutečnost v jejich prospěch: Investice do studia cizích jazyků Vašich dětí již od raného věku jim může v budoucnu otevřít dveře do celého světa.

Nespoléhejte se pouze na povinnou výuku cizího jazyka na základní nebo střední škole. Při větším počtu dětí ve třídě sice mohou získat dobré základy ve slovní zásobě a gramatice, mluvený projev ale často zaostává.

Individuální kurzy angličtiny pro děti jsou skvělým způsobem, jak malým studentům pomoci získat sebevědomí při mluvení cizím jazykem. V rámci individuální výuky se lektor věnuje výhradně danému žákovi a vede ho k přirozenému používání anglického jazyka.

 

berlitz clanek zari 2017 individualni kurz pro deti se slevou 

Individuální dětské kurzy anglického jazyka Berlitz

Jazyková škola Berlitz nabízí již mnoho let jazykové kurzy pro děti ve věku 4 až 16 let. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory z řad rodilých mluvčích, kteří přizpůsobují náročnost výuky věku dítěte. Vyučovací hodiny probíhají zábavnou a motivující formou, při které si malý student upevní svoje znalosti a zlepší slovní zásobu i výslovnost. Jako podpůrné studijní pomůcky jsou používány učební materiály Berlitz vyvinuté odborníky speciálně pro výuku dětí.

Individuální angličtina pro děti se osvědčila jako efektivní forma výuky přinášející znatelné zlepšení. Některé děti si prostřednictvím soukromých kurzů rozšiřují znalosti získané při školní výuce, jiné děti je pak využívají jako doučování angličtiny. Náplň lekcí je vždy maximálně přizpůsobena potřebám jednotlivců.

 

SLEVA 22 % NA CELOROČNÍ NEBO SEMESTRÁLNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZ ANGLIČTINY PRO DĚTI

Cílem jazykové školy Berlitz je nabídnout kvalitní jazykové vzdělávání co největšímu množství dětí. Proto jsme na podzim letošního roku připravili speciální slevovou akci na kurz angličtiny pro děti. Pro využití nabídky stačí zahájit studium kdykoliv v termínu do 29. prosince 2017.

Výuka probíhá v učebnách jazykového institutu Berlitz v centru Prahy (Palác Archa, Na Poříčí 26, Praha 1). Rozvrh lekcí lze přizpůsobit požadavkům dětských studentů a jejich rodičů. Rodičům také nabízíme možnost konzultace s lektorem ohledně pokroku dětí po každé lekci.

 

Pro další informace o podzimních akčních nabídkách pro děti i pro dospělé i o dalších službách jazykového centra Berlitz se zaměřením na téma "angličtina děti" či "dětské kurzy Praha" nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015 nebo elektronicky.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá