Individuální jazykové kurzy Praha

individuální jazykové kurzyPřečtěte si, jaká je aktuální nabídka kurzů cizích jazyků v jazykové škole Berlitz Praha. Zjistěte akční nabídky na výuku cizích jazyků.


Individuální výuka jazyků v Praze

Hledáte kvalitního lektora pro výuku cizího jazyka? Obraťte se na jazykovou školu Berlitz Praha, kde vyučují zkušení jazykoví lektoři s letitou praxí.
Individuální jazykové kurzy probíhají buď v jazykových učebnách vzdělávacího centra Berlitz v Praze nebo například ve firemních prostorách,
pokud se jedná o firemní jazykový kurz.

Soukromé jazykové kurzy

V jazykovém centru Berlitz Praha můžete v současné době studovat až 14 cizích jazyků prezenční formou. V těchto kurzech se jen Vám věnuje jazykový lektor - rodilý mluvčí - a můžete tak náplň výuky přizpůsobovat svým preferencím. Připravíme pro Vás kurz, který se zaměří více na pracovní prostředí nebo více na společenské události. Celková dotace 36 lekcí je rzodělena do určitých časových období.

  • Premium - 3 měsíce, Classic - 6 týdnů, Express - 3 týdny.

Intenzivní jazykové kurzy nabízejí výuku základních světových jazyků (Aj, Nj, Fr, Šp, It) a češtiny pro cizince.

  • Total Immersion® - 12 lekcí denně, Winter Immersion - 8 nebo 4 lekce denně, nebo Sprint - 9 hodin denně.

Pokud se chcete seznámit s metodou, která se při výuce používá, zveme Vás na ukázkovou lekci zdarma.

Firemní jazykové kurzy

Nabídněte svým zaměstnancům výuku cizích jazyků přímo u Vás ve firmě. Nezmeškají ani o minutu navíc, protože naši lektoři budou docházet do Vaší firmy a individuální lekce povedou přímo tam. Ve firmách učíme i v malých skupinkách, kde si učástníci kurzu mezi sebou více popvídají a mohou si zdokonalovat slovní zásobu z oboru.

Informujte se o všech jazykových kurzech v naší pobočce Berlitz Praha. Všechny prezenční kurzy jazyků a ukzákové lekce probíhají v Praze.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?