Individuální angličtina pro děti v Praze


individualni anglictina pro deti v prazePomozte svým dětem vkročit do světa cizích jazyků a získat pevné základy. Je dokázáno, že vědomosti a dovednosti, které si člověk osvojí ve školním věku, jsou klíčové pro jejich další rozvoj a takto získané návyky se jen těžko mění. Proto správný vstup hraje důležitou roli, a to zejména u jazykového vzdělávání. V Berlitz Praha se Vašim dětem věnují certifikovaní a zkušení lektoři, kteří jim jdou příkladem svou perfektní výslovností a správným používáním cizího jazyka, a tím je kvalitně připravují na jeho další studium.

Berlitz dětem

V jazykovém centru Berlitz Praha se zaměřujeme na individuální vzdělávání, protože víme, že jen stoprocentní péče přináší stoprocentní výsledky. I pro Vaše děti jsou připraveny špičkové lekce, které svým obsahem a formou reflektují na jejich věk a schopnosti. Citlivý přístup ze strany lektorů je samozřejmostí, stejně jako originální učební metoda Berlitz. V naší nabídce naleznete jazykové kurzy pro děti v několika světových jazycích, největší váha je pak kladena na angličtinu, která se stala univerzálním jazykem a základním předpokladem pro úspěch v profesionálním životě.

Vyberte si z našich kurzů anglického jazyka pro děti v závislosti na jejich věku:

Předškolní věk (4 – 7 let)

Pro předškoláčky je určen náš speciální výukový program s názvem Mimi&Me. Forma výuky je koncipována do her, písniček, tance, výtvarného tvoření či interaktivního učení za doprovodu hlavní hrdinky Mimi a jejich přátel. Děti tak přirozeně pronikají do anglického jazyka a nenuceně si osvojují základní vzorce komunikace a nezbytnou slovní zásobu pod vedením rodilých mluvčích.

Mladší školní věk (8 – 11 let)

Global Adventure, tedy Světové dobrodružství, je název učebního programu pro děti školou povinné. Protože se na jeho vývoji podílel i National Geographic, můžete si být jisti, že Vaše děti lekce upoutají svým atraktivním obsahem a kromě angličtiny si odnesou také mnoho zajímavých informací a poznatků z celého světa. Lekce jsou doplněny o autentické fotky a videa z dílny vědců, badatelů a cestovatelů, kteří právě pro National Geographic pracují.

Starší školní věk (12 – 16 let)

Udržet krok s mladou generací je pro mnohé rodiče i vyučující na školách výzva. Pro nás v Berlitz také, a proto jsme vyvinuli sérii s názvem Time Zones, která díky svému interaktivnímu obsahu, fascinujícím poznatkům a aktuálním informacím uspokojí a zaujme i toho nejnáročnějšího teenagera. Program je rozdělen do čtyř dílů podle pokročilosti a Vaše děti vybaví užitečnou slovní zásobou pro budoucí studium.

Speciální podzimní nabídka

Pokud jste se rozhodli svým dětem zařadit jazykové kurzy do týdenního rozvrhu, máme pro Vás skvělou zprávu. V rámci naší podzimní nabídky můžete získat až 22% slevu z původní ceny.

Ozvěte se nám a my rádi zodpovíme všechny Vaše otázky. Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailu .

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?