Individuální jazykové kurzy ve firmách


 

Jazyková škola Berlitz Praha Vám u individuálních kurzů dává na výběr z více než 40 celosvětových jazyků prostřednictvím prezenčních nebo virtuálních lekcí (Berlitz virtální učebna), z toho 14 jazyků je vyučováno prezenční formou v jazykovém centru Berlitz Praha. Veškeré kurzy jsou vedeny rodilými mluvčími.

 

 

 

Typy firemních kurzů podle intenzity:

Vyberte si individuální jazykový kurz podle Vašich potřeb a možností.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Velmi intenzivní jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 1-4 týdnů. Tento kurz je velmi oblíbený u klientů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy. Vyberte si celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) variantu studia. S kurzem je možné začít kdykoliv v rámci naší zimní nebo letní speciální kampaně.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3 měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kteří nemají během týdne času nazbyt, ale přesto by se rádi naučili cizí jazyk rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je tedy individuální Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz Express je tu pro ty, kteří se musí rychle, a efektivně naučit cizí jazyk Kurz je rovněž určen pro velmi motivované studenty, kteří chtějí dosáhnout rychlého pokroku. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz můžete tedy kdykoliv během roku a absolvujete tak pravidelnou individuální výuku.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během velmi krátké doby, tj. jednoho týdne, se můžete v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co se ostatní učí týdny či dokonce měsíce. Denně je pro Vás připraveno 9 lekcí výuky.

 

Místo výuky

Záleží jen na Vás, zda Vaši zaměstnanci budou docházet do jazykové školy Berlitz, či dáte přednost úsporám času a lekce budou probíhat v prostorách Vaší firmy. Výuka cizího jazyka může mít navíc podobu živé lekce s lektorem, online výuky, výuky jazyků po telefonu nebo formu kombinovaných jazykových kurzů.

Zkušební lekce zdarma!

Nejste si jistí, která forma výuky by Vám nejvíce vyhotovovala? Zarezervujte si zkušební lekci zdarma a poznejte výhody jazykové metody Berlitz.

Zaujala Vás nabídka individuálních jazykových kurzů ve firmách?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo v individuálním kurzu v jazykové škole Berlitz Praha. Chcete se dozvědět o této nabídce více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?