Hodnocení jazykové úrovně kandidátů na pracovní pozice a zaměstnanců firem

 

 

clanek cerven testing pro firmyVýuka anglického jazyka a dalších řečí je dnes již běžnou součástí vzdělávání mladých lidí. Rovněž lidé, kteří jsou zaměstnaní nebo podnikají, se často setkávají s nutností znát alespoň základy některého z cizích jazyků. Množství firem pak požaduje dobrou či vynikající znalost jazyka v rámci výběrových řízení nebo jako základ pro karierní postup.

Jak ale poznat, že úroveň mluvené a psané angličtiny či jiného jazyka budoucích nebo stávajících zaměstnanců je dostačující? Jazykové centrum Berlitz nabízí jednoduchou pomoc – otestování jazykové úrovně zaměstnanců nebo kandidátů na pracovní pozici.

 

PRŮBĚH TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ

Tuto speciální službu vykonávají vyškolení odborníci z řad rodilých mluvčích pomocí písemných online testů nebo interaktivní komunikace, buď osobně, nebo po telefonu. Nejpřesnější hodnocení pak nabídne kombinace obou způsobů – online písemný test pro zjištění pasivních znalostí jazyka a telefonický rozhovor pro potvrzení aktivních komunikačních znalostí. Výsledná zjištění o jazykové úrovni testované osoby zpracují do reportu, který dále postoupíme zadávající firmě.

Testování jazykové úrovně po telefonu umožňuje také prověřit zaměstnance a uchazeče o pracovní místa, kteří se vyskytují prakticky kdekoliv na světě. Toho je často využíváno například pro testing pracovníků call center komunikujících se zákazníky v cizích jazycích, která mohou být lokalizována v různých zemích.

 

TESTOVANÉ JAZYKY

Kromě nejrozšířenější angličtiny testujeme také němčinu, francouzštinu, ale například i ruštinu, polštinu, maďarštinu, čínštinu, japonštinu, arabštinu a další. Nabízíme i službu prověření úrovně znalosti českého jazyka pro testované osoby z cizích zemí.

V případě jakéhokoliv dotazu ke službě testování jazykové úrovně nás můžete kontaktovat prostřednictvím elektronické zprávy nebo na telefonním čísle 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?