Novinky

Hodnocení jazykové úrovně kandidátů na pracovní pozice a zaměstnanců firem

clanek cerven testing pro firmyVýuka anglického jazyka a dalších řečí je dnes již běžnou součástí vzdělávání mladých lidí. Rovněž lidé, kteří jsou zaměstnaní nebo podnikají, se často setkávají s nutností znát alespoň základy některého z cizích jazyků. Množství firem pak požaduje dobrou či vynikající znalost jazyka v rámci výběrových řízení nebo jako základ pro karierní postup.

Jak ale poznat, že úroveň mluvené a psané angličtiny či jiného jazyka budoucích nebo stávajících zaměstnanců je dostačující? Jazykové centrum Berlitz nabízí jednoduchou pomoc – otestování jazykové úrovně zaměstnanců nebo kandidátů na pracovní pozici.

 

PRŮBĚH TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ

Tuto speciální službu vykonávají vyškolení odborníci z řad rodilých mluvčích pomocí písemných online testů nebo interaktivní komunikace, buď osobně, nebo po telefonu. Nejpřesnější hodnocení pak nabídne kombinace obou způsobu – online písemný test pro zjištění pasivních znalostí jazyka a telefonický rozhovor pro potvrzení aktivních komunikačních znalostí. Výsledná zjištění o jazykové úrovni testované osoby zpracují do reportu, který dále postoupíme zadávající firmě.

Testování jazykové úrovně po telefonu umožňuje také prověřit zaměstnance a uchazeče o pracovní místa, kteří se vyskytují prakticky kdekoliv na světě. Toho je často využíváno například pro testing pracovníků call center komunikujících se zákazníky v cizích jazycích, která mohou být lokalizována v různých zemích.

 

TESTOVANÉ JAZYKY

Kromě nejrozšířenější angličtiny testujeme také němčinu, francouzštinu, ale například i ruštinu, polštinu, maďarštinu, čínštinu, japonštinu, arabštinu a další. Nabízíme i službu prověření úrovně znalosti českého jazyka pro testované osoby z cizích zemí.

V případě jakéhokoliv dotazu ke službě testování jazykové úrovně nás můžete kontaktovat prostřednictvím elektronické zprávy nebo na telefonním čísle 273 136 015.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá