Francouzština - výhodné jazykové kurzy


francouzstina vyhodne jazykove kurzyFrancouzský jazyk si již několik století drží svůj status nezastupitelného světového jazyka. Je jedním z pracovních jazyků Evropské unie, bývalé francouzské kolonie stále francouzštinu uznávají jako svůj úřední jazyk, hraje důležitou roli ve světě politiky, ale i kulinářství či umění, v minulosti býval jazykem vyšších vrstev a jeho znalost se velmi cenila.

Role francouzštiny ani dnes neztratila na své váze a jeho znalost je praktická, zejména při cestování či obchodování s Kanadou, exotickými ostrovy či státy Afriky. Díky jazykovému centru Berlitz Praha můžete do tohoto nádherného, i když obtížného jazyka proniknout poměrně rychle, a to díky našim intenzivním individuálním kurzům. Nyní ve speciální podzimní nabídce!

Pro náročné

Pokud chcete na svých znalostech francouzštiny zapracovat opravdu intenzivně, protože Vás čeká obchodní jednání nebo zahraniční cesta, máme pro Vás připraven náš nejintenzivnější kurz s názvem Total Immersion, což znamená „naprosté ponoření“. V tomto studijním programu pro Vás máme 12 lekcí denně s týmem rodilých mluvčích, díky kterým ve francouzštině začnete doslova myslet. Celý kurz trvá jeden až čtyři týdny podle Vašich potřeb a možností.

Další variantou je pro Vás kurz s názvem Sprint, který trvá pouhý týden, a to celkem 45 lekcí se dvěma až třemi rodilými mluvčími. V obou variantách obsah kurzu naprosto podléhá Vašim potřebám a představám a důraz je kladen na to, abyste se co nejčastěji dostali ke slovu.

Akční nabídka – právě nyní můžete získat kurzy Total Immersion a Sprint s 20% slevou, tj. zaplatíte pouze 4 dny výuky a ten pátý máte od nás jako bonus zdarma!

Pro vytížené

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří díky svému životnímu tempu mají jen málo času na rozvoj svých schopností a vědomostí, máme pro Vás nabídku flexibilních individuálních kurzů, díky kterým si můžete rozvrh a intenzitu lekcí naplánovat v souladu s Vaším diářem. Nabízíme tři varianty těchto pružných jazykových programů:

  • Express – 4 týdny, celkem 40 lekcí
  • Classic – 8 týdnů, celkem 40 lekcí
  • Premium – 12 týdnů, celkem 40 lekcí

Akční nabídka – v naší podzimní akci právě nabízíme možnost získat 5 lekcí zdarma ke 35 lekcím kurzů Premium, Classic nebo Sprint!

Pro zcestovalé

V naší nabídce myslíme i na ty, kteří tráví většinu svého času na cestách, a proto nemají možnost docházet do výuky v jednom místě. V jazykovém centru Berlitz Praha si můžete zakoupit licenci k naší unikátní virtuální platformě CyberTeachers Coach, která je přístupná odkudkoliv a kdykoliv. Díky této aplikaci získáte přístup ke dvacítce užitečných online nástrojů, které Vám umožní studovat francouzštinu na Vašich cestách. Jedinou podmínkou je připojení k internetu a pak už můžete procvičovat slovní zásobu, sledovat praktická videa nebo pilovat svou výslovnost.

Akční nabídka – právě teď ušetříte až 50% z původní ceny v závislosti na délce licence!

Neváhejte a ponořte se do studia francouzštiny právě teď. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace a pomůžeme Vám s výběrem studijního programu na telefonním čísle 273 136 015.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?