Francouzština - překlady dokumentů, soudní a oficiální překlady


francouzstina prekladani dokumentuHledáte spolehlivého partnera pro překlady a tlumočení z / do francouzského jazyka?

Díky našemu špičkovému překladatelskému týmu Berlitz a dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout precizní a bezchybné překlady. Finální kontrola překladu rodilým mluvčím garantuje jeho správnost a tím i Vaši spokojenost. Pracujeme rychle, ale s neustálým důrazem na kvalitu.

Překlady dokumentů

Ať už potřebujete překlad z jakéhokoliv oboru, vyjdeme Vám vstříc.

Máme zkušenosti s francouzskými překlady jak obecných textů, tak projektové dokumentace, smluv či návodů. Pokud pracujete na svých webových stránkách, zařídíme pro Vás jejich francouzskou mutaci. Překládáme také dokumenty z oboru medicíny, práva, výpočetní techniky a jiných.

Soudní a oficiální překlady

Jestliže potřebujete autorizovaný překlad, tj. soudně ověřený, obraťte se na nás.

Přeložíme pro Vás z / do francouzštiny nejrůznější úřední listiny, certifikáty, diplomy, zprávy, posudky a jiné. Zajišťujeme také oficiální překlady smluv.

Termín dodání a cena

Francouzské překlady v rozsahu do 2.000 znaků Vám dodáme již do 24 hodin od zadání v rámci expresního překladu. Standardně překlady provádíme do 2 – 3 dnů. Cena za jednu normostranu překladu činí 590,-, individuálně se pak posuzuje v závislosti na termínu dodání, soudním ověření, rozsahu, apod.

Ověřená kvalita

Naše služby v oblasti francouzských překladů a tlumočení již využila řada spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Budeme rádi, když mezi nimi budete i Vy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 a my Vám rádi poskytneme další informace.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?