Francouzština online pro samouky nebo ve virtuální třídě

Procvičujte francouzštinu s rodilým mluvčím! Nemáte možnost dojíždět za ním do jazykové školy? Nevadí, online kurzy francouzštiny v jazykové škole Berlitz Praha plně nahrazují osobní konverzaci.


parlez vous francouzis 176x

Online kurzy francouzštiny

Internetové jazykové kurzy nejsou jen suchopárné vyplňování chybějících slov v textu nebo poslech písní. V jazykovém centru Berlitz nabízíme několik typů online kurzů, které plně nahrazují živou lekci s jazykovým lektorem.

Individuální a skupinové kurzy francouzštiny ve virtuální třídě

Výuka francouzštiny s rodilým mluvčím přes internet probíhá jakoby v jazykové učebně, ale přitom jsou účastníci kurzu od sebe vzdáleni třeba několik set kilometrů. Pro absolvování tohoto typu kurzu si můžete vybrat, že to bude kurz jen pro Vás, tedy individuální, nebo se zapojíte do skupiny s jinými a budete se setkávat ve skupinovém kurzu francouzštiny online. Výuka probíhá ve virtuální třídě Berlitz.

Online francouzština pro samouky CyberTeachers® Coach

Samostudium francouzštiny s online platformou CyberTeachers® Coach je ideální pro všechny, kteří se cizí jazyk rádi učí svým tempem. Nebojte se, že usnete na vavřínech. Program Vám bude každý týden zasílat na mail novou lekci a také bude měřit váš pokrok a srovnávat s ostatními uživately programu. Srovnání pro Vás bude motivací.

Jestliže si nebudete s něčím jisti, máte možnost v určitých hodinách kontaktovat jazykového lektora, který Vám s nejasnostmi pomůže. Pro cílenou výuku slovní zásoby máte na výběr z několika profesních odvětví a zaměření. 

Lekce francouzštiny po telefonu

Doplňte samostudium francouzskou konverzací po telefonu. Získejte větší sebevědomí díky procvičování francouzštiny s rodilým mluvčím. Volejte po Skype nebo telefonem. Telefonické lekce lze samozřejmě objednat i zvlášť – pro finanční úsporu využijte výhodné balíčky!

Kontaktujte pobočku Berlitz v Praze, kde Vám rádi poradíme, který kurz si vybrat.

 

Francouzština online: pro samouky nebo ve virtuální třídě

Chcete se kvalitně naučit francouzsky? S námi si tento světový jazyk osvojíte snadno a rychle. Jazyková škola Berlitz nabízí následující formy výuky: francouzština online, francouzština pro samouky online, telefonické lekce. Cizí jazyk vyučují v Berlitz výhradně rodilí či bilingvní mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, rozšiřování slovní zásoby i na výuku poslechem. V samotných lekcích je kladen velký důraz na praktické procvičování francouzštiny. Neméně důležitou součástí výuky je konverzace: více než 60 % lekce hovoří sám student. Pokud Vás zajímá francouzština pro samouky, francouzština pro samouky online nebo francouzština online, přijďte do Berlitz. Francouzština pro samouky online: jde o velmi flexibilní kurzy, kde si tempo výuky řídíte sami. Obsah lekcí Vám přichází v pravidelných intervalech e-mailem. Kdykoli máte možnost přes online chat kontaktovat lektora s dotazem. Tato forma výuky Vám přináší následující benefity: máte k dispozici média podporující výuku jazyků (videa, e-mail, podcasty a další), 20 jazykových nástrojů (trenažér výslovnosti, nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, nástroje ke kontrole pravopisu, kartičky s koncepty modelových situací atd.), monitorovací nástroje, nepřetržitě analyzující Váš výkon, které přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce, reporty zpětně zasílané po každé jazykové lekci. Náplň výuky je šitá na míru Vašim potřebám. Díky těmto užitečným pomůckám a vedení kurzu bude procvičování francouzštiny mnohem snazší. Francouzština online: Pokud nemáte čas docházet na pravidelné lekce, zvolte náš virtuální kurz francouzštiny: Berlitz Virtual Class. Vy i lektor se ve stejný čas připojíte každý ze svého aktuálního místa online a výuka probíhá, jako byste byli spolu v učebně. Výuka přes internet přináší zejména tyto výhody: cizí jazyk se učíte kde a kdy Vy chcete, vybíráte si z několika variant výuky, lekce probíhají pod vedením rodilého mluvčího, celá lekce je pouze ve zvoleném cizím jazyce, lekci si můžete nahrávat a následně kdykoliv zopakovat, jazykový kurz je sestaven na míru Vašim potřebám, získáte další materiály pro studium (knihy a audio CD), nabízíme také zdarma rozřazovací test, který určí Vaši úroveň v daném jazyce. Vyberte si formu výuky, která nejvíce vyhovuje Vašemu dennímu režimu a potřebám. Domluvte se francouzsky – v našich kurzech si tento jazyk velmi rychle osvojíte.Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá