Francouzsky online nebo prezenčně?


francouzsky online nebo prezencneQuelle expression signifie que les choses empirent?

1         „Les choses vont de mal en pire“

2         „Les choses vont de mal en pis“

Pokud rozumíte této kvízové otázce a jste si jistí svou odpovědí, gratulujeme! Pokud jste na pochybách, anebo vůbec netušíte, o co se jedná, máme pro Vás skvělou možnost, jak své znalosti francouzštiny dostat na vyšší úroveň. Jazykové centrum Berlitz Praha má širokou nabídku kurzů francouzského jazyka, ať už dáváte přednost „živé“ či online výuce. Do konce listopadu navíc za snížené ceny! Správnou odpověď na kvízovou otázku najdete na konci článku.

Prezenční kurzy francouzštiny v Berlitz Praha

S naší unikátní učební metodou a individuálním přístupem v lekcích můžete čekat opravdu rychlý pokrok. Již během několika prvních týdnů se pro Vás francouzština stane mnohem přirozenější a začnete ji používat intuitivně. Zásluhu na tom bude mít i fakt, že naši lektoři jsou rodilí mluvčí, přijdete tedy do styku s nefalšovaným francouzským přízvukem a autentickou výslovností.

Vybrat si u nás můžete z řady studijních programů, od těch vysoce intenzivních a krátkodobých po volnější typy kurzů. Vybíráme pro Vás naše nejoblíbenější kurzy:

Total Immersion – týdenní až čtyřtýdenní kurz, 12 lekcí denně, tým lektorů (3 – 5), cílená výuka na požadavky klienta, konverzační metoda (většinu času mluví klient).

Classic – dvouměsíční kurz s pružným plánováním lekcí podle potřeb klienta, celkem 40 vyučovacích hodin, jeden lektor, zaměření výuky podle přání klienta.

Online výuka francouzštiny

Skvělou možností pro ty, kteří jsou často na cestách nebo mají velmi nabitý program, je studium online. Internet nabízí nekonečné možnosti a my v Berlitz Praha jsme jich využili ve Váš prospěch. Díky virtuální třídě nebo inteligentní studijní platformě CyberTeachers můžete studovat kdykoliv se Vám to hodí a kdekoliv zrovna jste, podmínkou je pouze připojení k internetu.

Berlitz Virtual Classroom – spojení výhod živého vyučování s virtuálními prvky. Na základě domluvy se v danou dobu spojíte s lektorem a výuka probíhá tak, jako byste byli v jedné místnosti. Celou lekci si navíc můžete nahrát a použít při domácí přípravě.

CyberTeachers Coachinovativní studijní platforma s dvaceti nástroji pro studium nejen francouzštiny. Skvěle se hodí pro ty, kteří rádi studují vlastním tempem, ale zároveň potřebují motivaci ze strany lektora – v tomto případě to jsou inteligentní nástroje, které sledují Váš pokrok a díky tomu určují směr a rychlost výuky.

Začněte studovat právě teď a ušetříte!

Naše podzimní akce je v plném proudu, a proto ještě do konce měsíce listopadu máte jedinečnou možnost ušetřit. Při zakoupení licence CyberTeachers Coach na libovolnou dobu tedy ušetříte 50 % z původní ceny. Ke každým 35 lekcím kurzů Express, Classic nebo Premium Vám věnujeme 5 lekcí zdarma a stejně tak od nás dostanete 1 den výuky zdarma ke 4 dnům kurzů Total Immersion a Sprint!

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a zarezervujte si ukázkovou lekci zdarma ještě dnes! Licenci k našim online kurzům si můžete zakoupit prostřednictvím našeho eshopu.

Správná odpověď je: 2. (Volně by se tento výraz dal přeložit jako „Jde to všechno od desíti k pěti.“)

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?