Francouzská konverzace s rodilým mluvčím


francouzska konverzace s rodilym mluvcimLa langue est un théâtre dont les mots sont les acteurs. Ferdinand Brunetière

…a dobrých herců není nikdy dost!

Rozšiřte s jazykovým centrem Berlitz Praha svou slovní zásobu a začněte používat francouzštinu s jistotou a lehkostí. Konverzační lekce s rodilými mluvčími Vám pomůžou aktivovat teoretické znalosti a používat tento překrásný jazyk přirozeněji a intuitivně. Díky naší speciální podzimní nabídce nyní navíc při zakoupení kurzu francouzštiny ušetříte!

Francouzština s Berlitz Praha

V našem jazykovém centru se výukou jazyků zabýváme již mnoho let a v celosvětovém měřítku nám patří jeden důležitý unikát, a to originální a hlavně účinná učební metoda. Díky ní se můžete těšit na poutavé lekce, mnoho konverzace, autentické materiály a rychlé výsledky. Ty jsou navíc kvalitní a dlouhodobé, protože naše metoda těží z poznatků o funkci lidské paměti a efektivně s ní pracuje.

Potřebuji rychlý pokrok

Pak Vám vřele doporučujeme zapsat se do našeho nejoblíbenějšího intenzivního kurzu s názvem Total Immersion®. Tento týdenní kurz (může trvat až čtyři týdny) Vám nabízí příliv francouzštiny ve 12 lekcích denně s týmem 3 -5 lektorů. Některé lekce probíhají přímo pod vedením dvou lektorů, abyste měli možnost získat zkušenost s různými komunikačními situacemi a diskusí. Každý den navíc absolvujete oběd s lektorem, který je skvělou příležitostí pro neformální konverzaci.

Právě teď získáte ke 4 dnům kurzu Total Immersion® 1 den zcela zdarma, takže ušetříte 20% z původní ceny!

Chci se učit pozvolna

Přesně pro Vás jsou určeny kurzy s pružným plánováním lekcí. Tento systém jsme nastavili pro studenty, kteří dávají přednost individuálnímu studijnímu plánu podle svých aktuálních možností. Celou dobu studia se Vám věnuje jeden rodilý mluvčí, který obsah i tempo přizpůsobuje Vašim potřebám. Vybrat si můžete ze tří variant:

  • Express – naplánujte si 40 lekcí do 4 týdnů
  • Classic – absolvujte 40 lekcí během 8 týdnů
  • Premium – pohodlně si rozložte 40 vyučovacích hodin do 12 týdnů

Pokud se rozhodnete pro některý z těchto kurzů, máme pro Vás skvělou zprávu! Ke každým 35 zakoupeným lekcím získáte 5 lekcí ZDARMA!

Chci studovat po síti

I pro Vás máme perfektní řešení, a to náš unikátní online nástroj ke studiu francouzštiny Berlitz Virtual Classroom®. Díky této platformě se můžete v předem sjednaný čas spojit s lektorem (rodilým mluvčím) a studovat stejně jako při prezenční výuce. Udělejte si pohodlí třeba doma nebo na cestách a využijte všechny výhody, jaké Vám online studium nabízí. Každou lekci si můžete nahrát a později použít při samostudiu. Po každé výuce navíc od lektora dostanete zpětnou vazbu, abyste měli přesný přehled o svém pokroku.

Prohlédněte si celou naši nabídku individuálních kurzů francouzštiny nebo nás kontaktujte a my Vám sdělíme veškeré podrobnosti. Zavolejte nám ještě dnes a dohodněte si ukázkovou lekci zdarma!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?