Firemní výuka češtiny v Berlitz Praha


firemni vyuka cestiny v berlitz prahaČeská republika si za posledních několik let vybudovala poměrně silnou pozici na mezinárodním trhu, a proto sem stále častěji míří nadnárodní společnosti a korporace, které ve svých řadách zaměstnávají kromě místních obyvatel také zahraniční pracovníky – ať už ve výrobě, back office, anebo středním či vyšším managementu. Anglický jazyk tedy jistě přijde vhod, ovšem čeština je pro cizince v České republice velmi užitečná, ne-li důležitá – jak pro komunikaci v práci, tak mimo ni. V jazykovém centru Berlitz Praha nabízíme pomocnou ruku lidem, kteří by rádi ovládali tento krásný jazyk, prostřednictvím firemních kurzů češtiny.

Není čeština jako čeština

Čeština je jedním z komplikovanějších evropských jazyků, a proto vyžaduje zvláštní péči. Typickou slovní zásobu, jako je „pivo“ nebo „ahoj“, se cizinci velmi rychle naučí od svých kolegů. Jazykový systém a logiku například časování či skloňování jim ovšem kvalitně vysvětlí jen kvalifikovaný lektor češtiny pro cizince. A přesně takové najdete v Berlitz Praha.

Čeština v Berlitz Praha

Nabízíme komplexní jazykové vzdělávání pro firmy i jednotlivce. V rámci firemní výuky si můžete zvolit mezi individuálními kurzy češtiny (které jsou zvláště vhodné při požadavku rychlého pokroku), skupinovou výukou nebo kurzy online. Vyučovací hodiny jsou navrženy přesně podle nároků klienta – rozsah, tempo, odbornost jazyka či tematické zaměření. Naši lektoři při výuce uplatňují komunikační přístup s důrazem na to, aby z velké části času mluvil právě student. Výsledky se díky naší originální učební metodě Berlitz dostaví velmi brzy – již po několik týdnech studia!

Individuální kurzy češtiny pro cizince

Individuální lekce patří mezi nejefektivnější způsob jazykového vzdělávání. Lektor či lektoři perfektně znají studenta i jeho možnosti a schopnosti a podřídí mu průběh vyučování. Na výběr u nás máte z mnoha individuálních studijních programů s různou délkou a intenzitou. Výuka může probíhat buď u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykové školy Berlitz Praha.

Skupinová výuka českého jazyka

Studium ve skupině s sebou nese několik výhod oproti individuálním lekcím. Nabízí více příležitostí k diskuzi a použití češtiny při simulovaných situacích z praktického života. Kolegové si navzájem můžou poskytnout zpětnou vazbu a také se vzájemně motivují. Výhodou je nesporně i finanční a časová úspora pro firmu.

Kurzy češtiny online

Zejména členové managementu či obchodních oddělení ocení naši nabídku studovat český jazyk prostřednictvím internetu. Díky naší virtuální třídě Berlitz Virtual Classroom mají možnost se spojit v předem dohodnutý čas s lektorem a užít si lekci online s výhodami „živé“ výuky. Lekce je navíc možné nahrát pro pozdější použití a po každé z nich získáte od lektora zpětnou vazbu s tipy pro další studium.

Spolehlivý partner pro Vás

S důvěrou se na nás obraťte s dotazy ohledně výuky češtiny pro cizince na telefonním čísle 273 136 015 nebo nám napište a my se s Vámi spojíme. Rádi se staneme partnerem pro vzdělávání i ve Vaší firmě!

 

 

Firemní výuka češtiny v Belitz Praha

Hledáte kvalitní kurz češtiny pro cizince nebo pro rodilé mluvčí, kteří se potřebují v mateřském jazyce zdokonalit? Jazyková škola Berlitz nabízí individuální výuku českého jazyka. Čeština pro cizince i pro rodilé mluvčí metodou Berlitz je ten nejefektivnější způsob, jak se velmi dobře naučit mluvit a psát česky již během několika týdnů či měsíců. Jazykové centrum Berlitz nabízí intenzivní kurzy čeština pro cizince přizpůsobené potřebám klienta. Lektor – rodilý mluvčí může docházet za Vámi domů nebo do kanceláře, nebo můžete dojíždět do našeho jazykového centra v Praze. Je jen na Vás, jaké tempo výuky a intenzitu studia češtiny si zvolíte. Ukázková lekce češtiny je u nás zdarma. Kromě kvalitní výuky budete mít k dispozici učebnice češtiny pro cizince a je k dispozici také online kurz češtiny. k individuálním kurzům získáte přístup k online výukovým materiálům zdarma. Náš jazykový kurz češtiny pro cizince přináší opravdu kvalitní zdokonalení v daném jazyce. Na konci každého výukového celku je zajištěn zkouška češtiny pro cizince. Výuka českého jazyka pro cizince je u nás možná kdykoliv a odkudkoliv – záleží jen na Vás, kdy a kde se Vám to právě hodí. Naše individuálními kurzy češtiny pro cizince přinášejí skvělé výsledky již po několika týdnech. Využít můžete i online češtinu pro cizince. Stačí Vám jen připojení k internetu a chuť učit se. Virtuální kurzy češtiny jsou vhodné pro mimopražské studenty, pro ty, kdo chtějí studovat ve večerních hodinách nebo třeba pro zájemce na služební cestě v zahraničí. Čeština pro cizince i pro rodilé mluvčí může být součástí komplexního jazykového vzdělávání pro Vaši firmu i jednotlivce. V rámci firemní výuky si můžete zvolit mezi individuálními kurzy češtiny (které jsou zvláště vhodné při požadavku rychlého pokroku), skupinovou výukou nebo kurzy online. Vyučovací hodiny jsou navrženy přesně podle nároků klienta – rozsah, tempo, odbornost jazyka či tematické zaměření. Naši lektoři při výuce uplatňují komunikační přístup s důrazem na to, aby z velké části času mluvil právě student. Výsledky se díky naší originální výukové metodě Berlitz dostaví velmi brzy – již po několik týdnech studia! Cizí jazyk u nás vyučují rodilí mluvčí, kteří dbají na správnou výslovnost, procvičování slovní zásoby i na výuku češtiny poslechem. Důraz klademe také na konverzaci: ta v našem jazykovém kurzu představuje opravdu velkou část výuky. Navíc více než 60 % konverzace hovoří sám student. Hledáte-li kvalitní výuku a kurzy češtiny pro cizince v Praze, zvolte Berlitz.Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?