Novinky

Firemní výuka češtiny v Berlitz Praha

firemni vyuka cestiny v berlitz prahaČeská republika si za posledních několik let vybudovala poměrně silnou pozici na mezinárodním trhu, a proto sem stále častěji míří nadnárodní společnosti a korporace, které ve svých řadách zaměstnávají kromě místních obyvatel také zahraniční pracovníky – ať už ve výrobě, back office, anebo středním či vyšším managementu. Anglický jazyk tedy jistě přijde vhod, ovšem čeština je pro cizince v České republice velmi užitečná, ne-li důležitá – jak pro komunikaci v práci, tak mimo ni. V jazykovém centru Berlitz Praha nabízíme pomocnou ruku lidem, kteří by rádi ovládali tento krásný jazyk, prostřednictvím firemních kurzů češtiny.

Není čeština jako čeština

Čeština je jedním z komplikovanějších evropských jazyků, a proto vyžaduje zvláštní péči. Typickou slovní zásobu, jako je „pivo“ nebo „ahoj“, se cizinci velmi rychle naučí od svých kolegů. Jazykový systém a logiku například časování či skloňování jim ovšem kvalitně vysvětlí jen kvalifikovaný lektor češtiny pro cizince. A přesně takové najdete v Berlitz Praha.

Čeština v Berlitz Praha

Nabízíme komplexní jazykové vzdělávání pro firmy i jednotlivce. V rámci firemní výuky si můžete zvolit mezi individuálními kurzy češtiny (které jsou zvláště vhodné při požadavku rychlého pokroku), skupinovou výukou nebo kurzy online. Vyučovací hodiny jsou navrženy přesně podle nároků klienta – rozsah, tempo, odbornost jazyka či tematické zaměření. Naši lektoři při výuce uplatňují komunikační přístup s důrazem na to, aby z velké části času mluvil právě student. Výsledky se díky naší originální učební metodě Berlitz dostaví velmi brzy, a to již po několik týdnech studia!

Individuální kurzy češtiny pro cizince

Individuální lekce patří mezi nejefektivnější způsob jazykového vzdělávání. Lektor či lektoři perfektně znají studenta i jeho možnosti a schopnosti a podřídí mu průběh vyučování. Na výběr u nás máte z mnoha individuálních studijních programů s různou délkou a intenzitou. Výuka může probíhat buď u Vás ve firmě nebo v prostorách jazykové školy Berlitz Praha.

Skupinová výuka českého jazyka

Studium ve skupině s sebou nese několik výhod oproti individuálním lekcím. Nabízí více příležitostí k diskuzi a použití češtiny při simulovaných situacích z praktického života. Kolegové si navzájem můžou poskytnout zpětnou vazbu a také se vzájemně motivují. Výhodou je nesporně i finanční a časová úspora pro firmu.

Kurzy češtiny online

Zejména členové managementu či obchodních oddělení ocení naši nabídku studovat český jazyk prostřednictvím internetu. Díky naší virtuální třídě Berlitz Virtual Classroom mají možnost se spojit v předem dohodnutý čas s lektorem a užít si lekci online s výhodami „živé“ výuky. Lekce je navíc možné nahrát pro pozdější použití a po každé z nich získáte od lektora zpětnou vazbu s tipy pro další studium.

Spolehlivý partner pro Vás

S důvěrou se na nás obraťte s dotazy ohledně výuky češtiny pro cizince na telefonním čísle 273 136 015 nebo nám napište a my se s Vámi spojíme. Rádi se staneme partnerem pro vzdělávání i ve Vaší firmě!

 

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek