Firemní kurzy němčiny

nemec 176xPomozte svým zaměstnancům k lepšímu přístupu k jazykovému vzdělávání a zaveďte kurzy němčiny ve firmě. Vzdělávací centrum Berlitz nabízí několik variant firemních jazykových kurzů.


Individuální a skupinové lekce němčiny ve firmách

Nejjednodušší způsob, jak přimět pracovníky firmy ke studiu jazyka, je naservírovat jim jej přímo pod nos. Tento servis pro Vás zajistíme. Do Vaší firmy v Praze bude docházet jazykový lektor a bude zaměstnance učit němčinu. Výuka probíhá samozřejmě s rodilým mluvčím.

Vyberte si, zda to bude intenzivní kurz němčiny pro jednoho nebo kurz němčiny pro skupinu. Malé skupinky na kurzech jsou zárukou toho, že se každý dostane ke slovu a vzájemná interakce v komunikaci je mnohem větší.

Online kurzy němčiny - firemní výuka

Oslovuje Vás výuková metoda Berlitz, ale Vaše firma sídlí mimo Prahu? Není problém zapojit se do výukového program i tak. Díky kurzům němčiny online budou Vaši zaměstnanci v živém spojení s rodilým mluvčím i na dálku a budou se zdokonalovat v němčině stejně kvalitně, jakoby se výuky účastnili v jazykové škole.

Individuální výuka s rodilým mluvčím živě je plnohodnotnou náhradou za osobní setkání. Virtuální třída zajišťuje jak vizuální kontakt, tak přímou komunikaci. Přečtěte si, jak Berlitz Virtual Class hodnotí uznávaná lingvistka Nicole Ziegler, Ph.D. Ve virtuální třídě může probíhat i skupinová výuka.

Němčina pro samouky online

I nabídkou samostudia němčiny pro Vaše zaměstnance jistě zvýšíte jejich motivaci ke stálému zlepšování. Výukový program CyberTeachers® Coach se dokáže přizpůsobit zaměření Vaší firmy, takže studenti se specializují na úzce vyprofilovaná témata a zdokonalují slovní zásobu právě v oboru, ve kterém púůsobí Vaše firma.

Informujte se možnosti výuky němčiny ve Vaší firmě na pobočce Berlitz Praha.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?