Firemní jazykové kurzy - možnosti firemního vzdělávání


firemni jazykove kurzyKaždý zaměstnanec se v práci potřebuje cítit příjemně, aby mohl podávat kvalitní výkony a být pro firmu přínosem. Občas jsou na pracovníky kladeny příliš vysoké jazykové nároky, které mohou vést ke snížení jejich sebevědomí a produktivity. Umožněte svým zaměstnancům růst a přispějte k jejich spokojenosti a výkonnosti díky firemnímu jazykovému vzdělávání s jazykovým centrem Berlitz Praha.

Komplexní jazykový servis

Vzdělávací centrum Berlitz Praha svým klientům nabízí špičkové služby v oblasti jazykového vzdělávání. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru a originální učební metodě Berlitz jsme schopni zaručit kvalitu a efektivitu výuky a rychlé výsledky. Naše lekce jsou založeny na komunikativním přístupu a kladou důraz na přirozené osvojování slovní zásoby a jazykového systému.

Obsah kurzu zcela přizpůsobíme Vašim potřebám, a to včetně specifické slovní zásoby v závislosti na oboru Vaší činnosti či požadavcích.

Individuální výuka

Nejefektivnějším typem jazykového vzdělávání jsou individuální kurzy. Pod vedením rodilých či bilingvních mluvčích je student velmi intenzivně veden k intuitivnímu užívání cílového jazyka pomocí situací z reálného života a autentického materiálu.

Nabízíme několik programů individuálních kurzů podle intenzity a rozsahu ve více než 10 světových jazycích v Praze a více než 40 jazycích formou online výuky. Prezenční kurzy je možné absolvovat v prostorách našeho jazykového centra, případně naši lektoři přijedou za Vámi na pracoviště.

Skupinová výuka

Jazyková výuka ve skupině je perfektní kombinací studia cizího jazyka s teambuildingem. Ve skupince maximálně 10 kolegů vzniká příležitost ke vzájemné spolupráci, ale také rivalitě, která je u jazykové výuky žádoucí a motivující. Při skupinové výuce se využívá její dynamiky, která ve spojení s naší učební metodou přináší rychlé zlepšení jazykových kompetencí. Zaměření výuky je podřízeno potřebám klienta, takže se může jednat o obecný, obchodní nebo technický jazyk.

Udělejte radost svým zaměstnancům

A nabídněte jim možnost jazykové výuky u Vás ve firmě. My Vám velmi rádi pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího studijního programu a dojednáme s Vámi veškeré podrobnosti a podmínky. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 273 136 015, kde si také můžete domluvit ukázkovou lekci zdarma.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?