Firemní jazykové kurzy - možnosti firemního vzdělávání


firemni jazykove kurzyKaždý zaměstnanec se v práci potřebuje cítit příjemně, aby mohl podávat kvalitní výkony a být pro firmu přínosem. Občas jsou na pracovníky kladeny příliš vysoké jazykové nároky, které mohou vést ke snížení jejich sebevědomí a produktivity. Umožněte svým zaměstnancům růst a přispějte k jejich spokojenosti a výkonnosti díky firemnímu jazykovému vzdělávání s jazykovým centrem Berlitz Praha.

Komplexní jazykový servis

Vzdělávací centrum Berlitz Praha svým klientům nabízí špičkové služby v oblasti jazykového vzdělávání. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru a originální učební metodě Berlitz jsme schopni zaručit kvalitu a efektivitu výuky a rychlé výsledky. Naše lekce jsou založeny na komunikativním přístupu a kladou důraz na přirozené osvojování slovní zásoby a jazykového systému.

Obsah kurzu zcela přizpůsobíme Vašim potřebám, a to včetně specifické slovní zásoby v závislosti na oboru Vaší činnosti či požadavcích.

Individuální výuka

Nejefektivnějším typem jazykového vzdělávání jsou individuální kurzy. Pod vedením rodilých či bilingvních mluvčích je student velmi intenzivně veden k intuitivnímu užívání cílového jazyka pomocí situací z reálného života a autentického materiálu.

Nabízíme několik programů individuálních kurzů podle intenzity a rozsahu ve více než 10 světových jazycích v Praze a více než 40 jazycích formou online výuky. Prezenční kurzy je možné absolvovat v prostorách našeho jazykového centra, případně naši lektoři přijedou za Vámi na pracoviště.

Skupinová výuka

Jazyková výuka ve skupině je perfektní kombinací studia cizího jazyka s teambuildingem. Ve skupince maximálně 10 kolegů vzniká příležitost ke vzájemné spolupráci, ale také rivalitě, která je u jazykové výuky žádoucí a motivující. Při skupinové výuce se využívá její dynamiky, která ve spojení s naší učební metodou přináší rychlé zlepšení jazykových kompetencí. Zaměření výuky je podřízeno potřebám klienta, takže se může jednat o obecný, obchodní nebo technický jazyk.

Udělejte radost svým zaměstnancům

A nabídněte jim možnost jazykové výuky u Vás ve firmě. My Vám velmi rádi pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího studijního programu a dojednáme s Vámi veškeré podrobnosti a podmínky. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 273 136 015, kde si také můžete domluvit ukázkovou lekci zdarma.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
e-Learning


Zapomněli jste heslo?