Doučování angličtiny? ... je v Berlitz Praha akční!


doucovani anglictiny je v berlitz praha akcni 2Máme skvělou zprávu pro ty, kteří se potřebují zdokonalit v angličtině a k tomu rádi využívají akční nabídky. Právě teď totiž v jazykovém centru Berlitz Praha probíhá podzimní slevová akce, díky které jsou všechny naše intenzivní individuální kurzy angličtiny výhodnější! Kromě akční ceny na Vás navíc čekají také akční lektoři a výuka, která Vám přinese zaručené výsledky za krátkou dobu.

Pojďte se s námi podívat na naše podzimní počty:

4 + 1 = Total Immersion® / Sprint

Mezi nejpopulárnější kurzy v našem centru patří Total Immersion®, který Vás angličtinou doslova zaplaví. Pět dní v týdnu 12 lekcí denně posloucháte, používáte a upevňujete anglický jazyk za pomoci týmu 3 – 5 rodilých mluvčích. Pokud dáváte přednost o něco méně akční výuce, pak je tady pro Vás kurz Sprint, ve kterém každý den absolvujete 9 lekcí se dvěma až třemi lektory.

Nyní získáte ke čtyřem dnům kurzu Total Immersion® nebo Sprint jeden den ZDARMA!

35 + 5 = Express / Classic / Premium

Naplánujte si celkem 40 lekcí přesně podle Vašich časových možností do 4, 8 nebo 12 týdnů! Přesně to Vám umožňují naše kurzy anglického jazyka Express, Classic a Premium, které byly speciálně navrženy pro vytížené studenty s proměnlivým časovým rozvrhem. Během výuky zažijete naši unikátní metodu Berlitz na vlastní kůži a brzy zjistíte, že je Vám angličtina bližší a její používání je pro Vás mnohem snadnější! Věnovat se Vám bude rodilý mluvčí, který celý kurz přizpůsobí Vašim potřebám a představám.

Ke každým 35 lekcím kurzu Premium, Classic či Express získáte 5 lekcí ZDARMA!

100 – 78 = 22% pro děti

Až tolik můžete ušetřit, pokud právě teď zakoupíte některý z našich kurzů angličtiny pro děti.

Na ty u nás čeká vskutku akční výuka, díky které si odnesou kvalitní a trvalé znalosti a dovednosti. Při výuce dětí naši lektoři (rodilí mluvčí) používají originální učební materiály Berlitz, které byly vytvořeny ve spolupráci s opravdovými specialisty na práci s dětmi. Je pro ně připraveno mnoho her, činností či interaktivních cvičení ve spojení s poutavým obsahem, aby děti udržely pozornost a zapojily při učení dlouhodobou paměť. Naše kurzy jsou pro děti již od 4 let!

100 : 2 = 50% online

Na své si u nás přijdou i milovníci moderních technologií, protože v naší nabídce naleznou špičkovou studijní platformu CyberTeachers, která jim velmi snadno a efektivně pomůže zdokonalit své znalosti angličtiny. Uživatelské rozhraní je přehledné a intuitivní a nabízí 20 praktických nástrojů ke studiu. Na výběr je ze dvou variant této platformy, a to Coach nebo Live, která oproti první umožňuje také nonstop živý kontakt s lektorem angličtiny.

Právě teď ušetříte 50% z ceny licence programu CyberTeachers v naší podzimní akční nabídce!

Chci vědět víc!

Pak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015, kde s Vámi velmi rádi sjednáme osobní setkání či ukázkovou lekci zdarma, případně zodpovíme všechny Vaše dotazy ohledně naší nabídky. Najdete nás i na facebooku.

Těšíme se na Vás!

 

Doučování angličtiny

Hledáte kvalitní doučování angličtiny? Zdokonalte se v angličtině – nabídku za akční cenu přináší právě teď jazykové centrum Berlitz. Nabízíme doučování angličtiny v našich učebnách v centru Prahy. Neváhejte využít naši nabídku na kvalitní doučování angličtiny Praha právě nyní.Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá