Dosáhněte výrazného pokroku v jazykových znalostech a schopnostech již za týden díky intenzivnímu kurzu angličtiny

 

 

berlitz clanek rijen 2017 intenzivni anglictina 5 dnu za cenu 4Studium jazyků pro některé lidi znamená radost, pro jiné nutné zlo a pro některé je jednou z možností osobního rozvoje. Ať už je to ve Vašem případě jakkoliv, naši lektoři se vždy snaží vést výuku takovým způsobem, aby studenty bavila a aby přinesla maximální benefit v podobě výrazného pokroku v jazykových znalostech a schopnostech.

Zvláště individuální jazykové kurzy mohou být přizpůsobeny co nejvíce potřebám každého studenta. Zaměřují se na oblasti, ve kterých student cítí slabiny, nebo které lektor identifikuje jako oblasti vyžadující zvýšenou pozornost. Například kurzy anglického jazyka mohou sloužit jako doučování angličtiny v souladu se školními osnovami nebo jako speciální příprava zaměstnanců, pro které je v práci nezbytná obchodní angličtina neboli Business English.

 

V nabídce jazykové školy Berlitz jsou kurzy anglického jazyka různé intenzity a délky trvání. Studenti si mohou zvolit takový kurz, který nejlépe vyhovuje jejich časovým možnostem nebo který jim pomůže dosáhnout cíle za určitou stanovenou dobu. Pokud se například připravujete na důležitou zkoušku z anglického jazyka, čeká Vás prezentace či obchodní jednání v angličtině nebo se chystáte na zahraniční cestu, vhodnou formou přípravy může být týdenní intenzivní kurz angličtiny.

Čeká-li Vás některá ze zmíněných nebo jim podobných událostí letos na podzim, a intenzivní rychlokurz angličtiny by Vám pomohl zvýšit sebevědomí při mluveném či psaném projevu, pak máme pro Vás skvělou zprávu.

Jazyková škola Berlitz připravila výhodnou podzimní akční nabídku, platnou až do 30. listopadu 2017:

 

STUDUJTE ANGLICKÝ JAZYK INTENZIVNĚ 5 DNŮ A PLAŤTE POUZE ZA 4 DNY!

 

Intenzivní soukromý kurz angličtiny se slevou můžete studovat buď jako

>> FULL DAY – 5 dní, 8 lekcí denně

or

>> HALF DAY – 5 dní, 4 lekce denně

 

Všeobecně nejvyhledávanějším je studium anglického jazyka. Možnost využít naší slevovou akci však chceme dopřát také studentům dalších jazyků. Akční nabídka "5 dnů za cenu 4" se proto vztahuje také na intenzivní kurzy němčiny, španělštiny či francouzštiny. Dále je pak do slevové akce zahrnuta ruština a čeština pro cizince.

 

Všechny naše kurzy jsou vedeny zkušenými lektory z řad rodilých mluvčích. Abychom zajistili co nejvyšší kvalitu, výuka podléhá neustálému sledování a hodnocení. Lektoři jsou pravidelně po celý rok školeni, aby mohli aplikovat nové poznatky v oblasti lingvistiky a metodologie výuky.

Jazykové kurzy Berlitz vychází ze speciálně vyvinuté metody, tzv. Metody Berlitz, která si zakládá na interaktivním a zábavném vedení výuky, při níž se mluví výhradně cílovým jazykem.

 

Pro bližší informace o intenzivních kurzech angličtiny či dalších jazyků, o aktuálních akčních nabídkách nebo v případě dotazů na kterékoliv jiné služby našeho jazykového vzdělávacího centra Berlitz nás můžete kontaktovat.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá