Díky zábavné formě výuky a vhodné motivaci pomohou lektoři Berlitz Vašim dětem dosáhnout zlepšení v individuálních kurzech angličtiny

 

 

 

berlitz clanek rijen 2017 individualni kurz pro deti se slevouVětšina rodičů si je vědoma, že studium angličtiny či dalších jazyků je pro děti v dnešní době velmi důležité. Občas však může být obtížné děti do učení motivovat. Ve vzbuzení zájmu o cizí řeči hraje důležitou roli lektor, způsob vedení a náplň vyučovacích hodin ve škole či v rámci kurzů jazykové školy, kterou děti navštěvují.

Jazyková škola Berlitz se neustále snaží přicházet s inovativními a zajímavými kurzy angličtiny nejen pro dospělé, ale také pro děti. Na podzim 2017 jsme mimo jiné připravili novinku v podobě Kids workshopů, ve kterých se děti mohou s lektory z řad rodilých mluvčích vydat za poznáním kolem světa.

 

Dětské jazykové kurzy v našem institutu jazykového vzdělávání jsou určeny pro studenty ve věku od 4 do 16 let. Lekce probíhají individuálně "one to one". Výuka s rodilým mluvčím probíhá výhradně v angličtině a v jejím rámci jsou využívány učební materiály vyvinuté odborníky speciálně pro výuku dětí.

Individuální angličtina pro děti a mládež se prokázala být tou nejefektivnější formou, při níž děti dosahují výrazného pokroku již za krátkou dobu. Důvodem je především to, že lektoři přizpůsobují výuku zájmům a potřebám dětí. Vybírají témata, která děti baví a formou hry či různých zábavných interaktivních činností podněcují děti k přirozenému používání anglického jazyka.

 

Až do 29. prosince 2017 můžete nyní využít speciální akční nabídku — SLEVA 22 % NA INDIVIDUÁLNÍ KURZY ANGLIČTINY PRO DĚTI.

>> Akční nabídka platí na celoroční nebo semestrální studium dětí a mládeže při zahájení před vypršením uvedeného termínu.

>> Rozvrh lekcí je flexibilní a vždy se ho co nejvíce snažíme přizpůsobit požadavkům dětí a rodičů.

>> Výuka probíhá v učebnách jazykového centra Berlitz v Praze, v Paláci Archa, Na Poříčí 26.

>> V případě zájmu mohou rodiče po každé lekci konzultovat pokrok svých dětí.

 

Individuální kurz angličtiny s lektorem speciálně vyškoleným pro práci s dětmi a teenagery může mít za cíl nejen rozšiřování současných jazykových znalostí nabytých ve škole, ale může také sloužit jako forma doučování angličtiny v oblastech, které dětem dělají větší problémy.

Pro bližší informace o individuálních dětských kurzech angličtiny či o podzimním workshopu s rodilými mluvčími nás můžete kontaktovat.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá