Díky jazykovému pokroku v kurzu angličtiny Summer Immersion Vám bude do zpěvu

 

 

Máte rádi hudbu a nejen tu českou? Chtěli byste rozumět textům anglicky zpívaných písniček, které často slýcháváte v rádiu nebo na letních festivalech s účastí zahraničních zpěváků a kapel? Líbilo by se Vám sledovat filmy v originálním znění bez nutnosti číst titulky? Rádi byste si na zahraniční dovolené popovídali s anglicky hovořícími cizinci, ale nemáte sebevědomí vést delší konverzaci?

V letním kurzu angličtiny Summer Immersion Vám pomůžeme udělat velký pokrok v jazykových znalostech a schopnostech již za velmi krátkou dobu. Intenzivní jedno nebo dvoutýdenní kurz se zaměřuje v první řadě na mluvený projev. Studenti zaznamenávají zlepšení již po několika lekcích.

 

berlitz clanek srpen 2017 anglictina summer immersionZdokonalte si mluvený projev i porozumění

Výuka anglického jazyka je vedena profesionálním lektorem z řad rodilých mluvčích. Díky mnohaletým zkušenostem, a také díky vstupnímu testu, který určí úroveň jazykových znalostí dle stupnice Berlitz, jsou lektoři schopni přizpůsobit náročnost a intenzitu výuky úrovni každého studenta.

Pokud patříte mezi začátečníky nebo mírně pokročilé, není se třeba obávat, že byste neporozuměli. Slovíčka a gramatika jsou vysvětlovány jednoduše a srozumitelně a dostatečně procvičovány.

 

Základem soukromých lekcí je neustálá interakce s anglicky hovořícím vyučujícím. To napomáhá studentovi ke zdokonalování porozumění anglickému mluvenému slovu. Na druhou stranu to také vede ke zvýšení plynulosti ve vyjadřování se. Student je podporován, aby hovořil minimálně 60 % času.

Témata lekcí jsou volena tak, aby vyhovovala potřebám klienta. Pokud si tedy přejete zlepšit angličtinu spíše pro osobní účely, lektor s Vámi může hovořit o cestování, o rodině či koníčcích. V případě, že anglický jazyk je důležitý pro úspěch v zaměstnání, výuka se tomu přizpůsobí. Kurz Summer Immersion se může zaměřit výhradně na oblast Business English.

 

Akční nabídka na léto 2017

Výuka je standardně vedena individuálně, ale na toto léto jsme pro připravili jedinečnou akci – Studujte s parťákem, a plaťte pouze za jednoho!

 

Kurzy anglického jazyka Summer Immersion jsou v nabídce jazykového centra Berlitz až do 15. září. Vybrat si můžete z následujících variant:

  • FULL DAY 1 týden - 5 dní, 8 lekcí denně
  • HALF DAY 1 týden - 5 dní, 4 lekce denně v dopoledních nebo odpoledních hodinách
  • HALF DAY 2 týdny - 10 dní, 4 lekce denně v dopoledních nebo odpoledních hodinách

Lekce probíhají buď v učebnách jazykového institutu Berlitz v centru Prahy nebo na jiném, studentem zvoleném místě (například v kanceláři, domově a podobně).

 

Zaujal Vás kurz Summer Immersion a rádi byste se dozvěděli další podrobnosti? Pak nás můžete kontaktovat elektronicky nebo na telefonním čísle 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá