Dárek pod stromeček – intenzivní kurz Warm up + bonus zdarma


darek pod stromecek intenzivni kurz warm up bonus zdarmaVánoce se kvapem blíží, všude zní koledy a začíná vonět cukroví, obchody jsou plné k prasknutí a Vy nejspíš přemýšlíte, jak obdarovat své nejbližší. Rádi byste jim věnovali něco pro radost i k užitku, ale chybí Vám inspirace? Máme pro Vás skvělý tip! Darujte letos k Vánocům poukaz na výuku v jazykovém centru Berlitz Praha! Právě teď díky naší speciální nabídce navíc dostanete k intenzivnímu kurzu Warm up úžasný bonus zdarma, takže Váš dárek bude opravdu nezapomenutelný.

Dopřejte svým blízkým kvalitu

V jazykovém centru Berlitz Praha nabízíme výuku cizích jazyků na špičkové úrovni, a to zejména díky skvělým lektorům a jedinečné učební metodě. Právě díky té ručíme za velmi rychlý pokrok při studiu, a to až o několik jazykových úrovní během jednoho roku. Při výuce bereme ohledy na individuální potřeby a schopnosti našich klientů a dbáme na to, aby všechny se všechny znalosti a dovednosti ukládaly do dlouhodobé paměti.

Warm up,

Nebo také zahřívací kolo, je ideálním dárkem pro ty, kterým dosud chyběla motivace ke studiu. Jde o balíček 10 individuálních lekcí angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny či francouzštiny, které si každý může naplánovat podle vlastních možností. Poskytuje perfektní příležitost poznat naši metodu Berlitz na vlastní kůži a objevit její výhody a účinnost. Lekce probíhají v příjemném prostředí našeho centra pod vedením rodilých mluvčích, takže se můžete těšit na autentickou výslovnost a přirozené použití cizího jazyka.

Na lekce v rámci programu Warm up je možné navázat jakýmkoliv studijním programem z naší nabídky. Zjistěte víc o našich intenzivních individuálních kurzech!

Atraktivní bonus zdarma

Ke každým 10 lekcím kurzu Warm up nyní od nás získáte také tříměsíční licenci pro použití naší internetové výukové platformy CyberTeachers Coach.

Jde o unikátní virtuální nástroj k samostatnému studiu cizích jazyků, který je k dispozici pro angličtinu, francouzštinu, němčinu, španělštinu a italštinu. Nabízí dvacítku inteligentních aplikací, jako jsou personalizované zprávy, poslechová cvičení, video ukázky, simulace konverzačních situací, trenažer výslovnosti či kontrola pravopisu, díky kterým můžete studovat online kdykoliv a kdekoliv. Výhodou je individuální zpětná vazba a krátké motivační emaily pro podporu studia.

Využijte naši nabídku ještě dnes a překvapte své milé originálním a přínosným vánočním dárkem.

Zeptejte se nás

Velmi rádi Vám poradíme a poskytneme Vám bližší informace o našich službách. Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?