Dali jste si novoroční předsevzetí? Začněte se učit italsky!


Navíc se Vám rádi přizpůsobíme, takže jednotlivé lekce se soukromými lektory mohou probíhat buď u nás v jazykové škole, v pohodlí Vašeho domova či ve Vašem zaměstnaní, a to kdykoliv v průběhu celého dne.

Nabídka kurzů italštiny:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) představuje ten nejúčinnější způsob, jak se naučit italsky. Jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 5 dnů trvá 1 až 4 týdny.  K dispozici Vám bude celý tým lektorů.

 • Jazykový kurz Winter Immersion

  Zimní intenzivní jazykové kurzy italštiny s rodilými mluvčími Vás během několika týdnů mohou posunout až o jednu úroveň výš. Na výběr máte z kurzů: Full Day (5 dní 8 lekcí denně), Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či Half Day II (10 dní 4 lekce denně).

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty z Vás, kdo mají omezené množství času, čemuž jsou přizpůsobeny jednotlivé lekce.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Studovat jej můžete s jakoukoliv úrovní italštiny.

 • Jazykový kurz Classic

  Dáváte-li přednost volnějšímu tempu, vyberte si jazykový kurz Classic. Celkem 40 jazykových lekcí si můžete rozvrhnout až do 8 týdnů výuky. Zkušený lektor jednotlivé lekce přizpůsobí na míru potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Sprint

  V rámci týdenní výuky absolvujete 45 vyučovacích hodin italštiny (denně 9 lekcí). Během krátké doby se můžete naučit to, co ostatním trvá týdny či měsíce.

 

Nevíte si rady s výběrem kurzu?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?