Celoroční jazykové kurzy se slevou 31%


celorocni jazykove kurzy se slevou 31Předvánoční shon už je naštěstí za Vámi a máte čas si konečně užívat chvíle pohody a klidu se svými nejmilejšími a samozřejmě také dárky, které jste našli pod stromečkem. Pokud jste k Vánocům dostali obálku s penězi a přemýšlíte, co byste si pořídili, máme pro Vás skvělou nabídku – investici do Vaší budoucnosti – a to celoroční jazykový kurz dle Vašeho výběru se slevou 31 %!

Rádi Vám pomůžeme se zlepšením Vašich jazykových dovedností, ať už se chcete naučit jazyk zcela nový či se zdokonalit v některém z těch, které již znáte. V každém případě Vám můžeme slíbit, že díky celoroční spolupráci s jazykovým centrem Berlitz Praha, a to při studiu 2 x 90 minut týdně, postoupíte o celé čtyři jazykové úrovně Berlitz!

S Berlitz efektivně

Jsme si tímto znatelným pokrokem jisti proto, že při výuce v našem centru lektoři používají originální metodu Berlitz. Ta se zaměřuje na předávání cizího jazyka způsobem, který je nejbližší našemu myšlení a chápání, a proto dochází k přirozenému osvojování jazykových jevů a systémů a následně k plynulé a intuitivní produkci. Všichni naši lektoři jsou navíc rodilí nebo bilingvní mluvčí, což zaručuje autenticitu a správnost jazykového vstupu a Vám umožňuje lépe vycvičit Vaše poslechové a dorozumívací kompetence.

Bohatá nabídka

Na základě dlouholetého působení v oboru výuky cizích jazyků jsme v Berlitz Praha vytvořili opravdu široké portfolio individuálních jazykových kurzů, abychom dokázali vyhovět i těm nejrozmanitějším požadavkům ze strany našich klientů. Takto vznikl soubor kurzů s rozdílnou délkou i intenzitou, a dokonce s různým počtem lektorů na jednoho studenta. Vybíráme zde pro Vás ty nejpopulárnější studijní programy:

  • Total Immersion – kurz vhodný pro náročné klienty, kteří potřebují udělat velký pokrok za co nejkratší dobu. Během 12 lekcí denně po dobu 1 - 4 týdnů se Vám věnuje tým 3 - 5 lektorů a připravují pro Vás výuku šitou na míru Vašim požadavkům.
  • Classic – kurz vhodný pro dlouhodobější pravidelné studium. Jedná se o celkem 40 vyučovacích hodin pod vedením 1 lektora, které si může klient rozplánovat podle vlastních potřeb až do 8 týdnů.
  • Premium– náš nejvolnější individuální kurz s flexibilním plánováním lekcí podle Vašich časových možností. Do tří měsíců si s lektorem rozvrhnete 40 vyučovacích hodin, takže je jen na Vás, s jakou intenzitou a pravidelností se studiu jazyka budete věnovat.
  • Winter Immersion – náš speciální kurz určený pro zimní období, který nabízí 4 nebo 8 lekcí denně během 5 či 10 dnů v závislosti na zvolené variantě (Half Day, Full Day). Výuka probíhá pod střídavým vedením dvou lektorů.

Vyučované jazyky

V našem pražském jazykovém centru Berlitz můžete prezenčně studovat celkem 14 světových jazyků, mezi které patří například angličtina, ruština, francouzština, portugalština, rumunština nebo čínština.

Akční nabídka

Právě teď citelně ušetříte, pokud si zvolený jazykový kurz předplatíte na celý rok! V takovém případě od nás totiž okamžitě získáváte slevu 31 % z celkového školného. Studovat tedy můžete čtyři měsíce zadarmo!

Více informací a podmínky akce Vám sdělíme na telefonním čísle 273 136 015.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?