Atraktivní dárek pro děti - 5 lekcí intenzivní výuky cizího jazyka


atraktivni darek pro deti 5 lekci intenzivni vyuky ciziho jazykaLepší jeden den se skvělým učitelem než tisíc dní pilného studia. Japonské přísloví

Zimní období s sebou kromě radovánek ve sněhu nese také občasnou nepřízeň počasí, která děti zažene domů a rodičům připraví náročný čas v podobě vymýšlení jejich programu a zábavy. Dopřejte proto svým dětem (a také sobě) smysluplnou náplň volného času a k Vánocům jim darujte poukázku na 5 lekcí cizího jazyka v jazykové škole Berlitz Praha! Sami pak zjistíte, že ono japonské přísloví ukrývá velkou pravdu, která je v našem centru obohacena ještě o špičkovou učební metodu.

Cesta k dětem

Děti v sobě mají nepředstavitelný potenciál, který správným působením může vynést opravdu překvapivé výsledky. Pokud se v přístupu k nim zvolí vhodná cesta, učí se velmi rychle a dlouho si pamatují. Jejich přemýšlení se ovšem liší od nás dospělých, proto na ně při učení platí jiné metody a systém. V jazykovém centru Berlitz Praha používáme učební metodu Berlitz, která byla vyvinuta spolu s předními odborníky na fungování mozku a paměti a využívá těchto poznatků k efektivní práci s dětmi.

Individuální péče

Každé dítě či dospívajícího bereme jako originál, který si zaslouží individuální přístup. Naši lektoři, kteří jsou speciálně vyškoleni pro práci s touto věkovou kategorií, při výuce berou v potaz aktuální schopnosti, náladu, nastavení, pokrok a cíle každého malého studenta. Důležitou roli hrají také zájmy dětí a jejich volnočasová orientace, podle které jsou také volena témata a činnosti v hodinách.

Věkové kategorie

V centru Berlitz Praha děti vyučujeme angličtinu, pro kterou máme naše originální učební materiály, a to ve třech věkových kategoriích:

Předškolní věk

Mimi&Me je název série učebnic, které při výuce používáme s těmi nejmladšími ve věku od 4 do 7 let. Jde o koncept vyvinutý ve spolupráci s dětskými psychology, takže přesně odpovídá stylu osvojování cizího jazyka u takto malých dětí. Pomocí příběhů hrdinky Mimi se děti učí základní slovní zásobu a obraty, které mohou využít při běžných životních situacích, a staví kvalitní a pevné základy pro další studium angličtiny.

Školní věk

Děti ve věku od 8 do 11 let v našich kurzech zažívají mnoho dobrodružství díky reportérům a vědcům z National Geographic. Právě ti se podíleli na přípravě metody Global Adventure a přispěli bohatým foto a video materiálem spolu se zážitky z cest a zajímavými informacemi, které si děti kromě znalosti angličtiny z lekcí odnáší. Klademe důraz na komunikaci a aktivní využití nově nabytých dovedností tak, aby se co nejdříve upevnily a dostaly do dlouhodobé paměti.

Dospívající

I pro komplikované osobnosti ve věku od 12 do 18 let u nás máme efektivní způsob výuky angličtiny, a to prostřednictvím špičkové metodiky Time Zones. Jde o atraktivní materiál s interaktivními prvky, který zaujme a udrží pozornost každého adolescenta. Buduje kvalitní znalosti angličtiny a vytváří praktické dovednosti nezbytné pro středoškolské, vysokoškolské či zahraniční studium.

Akční nabídka

Pokud právě teď zakoupíte balíček 5 lekcí cizího jazyka pro děti a mládež v centru Berlitz Praha za akční cenu 4.495 Kč, dostanete zdarma jako dárek také sadu kartiček pro výuku slovní zásoby Berlitz Flash Cards!

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015, kde Vám pomůžeme s výběrem vánočního dárku pro Vaše děti.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?