Angličtina pro začátečníky


anglictina pro zacatecnikyAngličtina hýbe světem a její znalost postupně začíná být samozřejmostí a v mnoha případech také nezbytností. Pokud se Vám doposud anglický jazyk vyhýbal obloukem, ale rádi byste to změnili nebo jej najednou potřebujete v práci, rádi Vám pomůžeme s jeho studiem. S jazykovým centrem Berlitz Praha si navíc můžete být jistí, že uděláte pokrok velmi rychle a snadno proniknete do tohoto světového jazyka. A nebojte, rozmluvíme opravdu každého!

Unikátní přístup

Ať už jste falešný nebo úplný začátečník, v lekcích se Vám budou věnovat rodilí nebo bilingvní lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s prací na této úrovni. Názornými příklady a reálnými situacemi ze života Vám pomůžou s osvojením základní slovní zásoby a slovních spojení, která v praxi určitě využijete. Při výuce s Vámi budou používat naši originální učební metodu Berlitz, která staví na principech myšlenkových pochodů v mozku a systému ukládání do paměti, takže vědomosti a informace, které si odnesete z vyučovacích hodin, se Vám budou ukládat do dlouhodobé paměti.

Během lekcí si dáváme záležet, aby se naši studenti dostali co nejčastěji ke slovu a tím měli možnost si probíranou látku snáze zapamatovat a ujistit se v jejím používání.

Kurzy pro každého

Naši klienti mají na výběr ze široké škály kurzů podle intenzity a délky studia. Jejich obsah vždy odpovídá požadavkům klienta a tempo výuky se řídí individuálním pokrokem každého studenta, takže se nemusíte obávat, že byste někoho zdržovali nebo byli pozadu. Z toho důvodu jsou naše kurzy individuální, abyste mohli vytěžit co nejvíc z osobního kontaktu s Vaším lektorem či lektory.

Mezi nejoblíbenější kurzy patří:

            Total Immersion

                Již během jednoho až čtyř týdnů se v tomto kurzu zlepšíte o jednu jazykovou úroveň. Každý den je pro Vás připraveno 12 vyučovacích hodintřemi až pěti lektory a oběd s některým z nich, takže budete angličtině vystaveni téměř nonstop.

            Sprint

                Devět lekcí denně po dobu jednoho týdne je náš nejkratší studijní program, ve kterém se Vám věnují dva až tři lektoři a pracují s Vámi na tom, aby Váš pokrok byl co nejefektivnější a nejrychlejší. Tento kurz se hodí zejména těm, kteří se chystají na služební cestu nebo zahraniční návštěvu a potřebují si osvojit specifickou slovní zásobu za krátkou dobu.

Premium

                Ti, kteří dávají přednost postupnému studiu, si jistě rádi zvolí náš kurz Premium. Tříměsíční studijní program Vám nabízí možnost naplánovat si celkem 40 lekcí individuálně podle Vašich časových možností, čímž vyhoví i velmi vytíženým klientům. Po celou dobu studia se Vám věnuje jeden lektor, který zná Vaše tempo, potřeby i schopnosti a těm podřizuje výuku a její dynamiku.

Podívejte se i na naše další typy kurzů a vyberte si ten nejvhodnější podle svých představ.

Podzimní nabídka

Abychom Vám zpříjemnili podzimní období, přichystali jsme si pro Vás speciální akci na naše individuální kurzy. Právě teď můžete ušetřit 20% z ceny kurzů Total Immersion a Sprint a ke každým 35 lekcím kurzů Premium, Classic a Express získáte 5 lekcí zcela zdarma. A to není vše! Čekají na Vás další bonusové nabídky od jazykového centra Berlitz Praha!

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?