Novinky

Angličtina pro děti zdarma v centru Černý Most

anglictina pro deti zdarma v centru cerny mostJazykové centrum Berlitz Praha Vám společně s centrem Černý Most přináší naprosto jedinečnou nabídku, evropský unikát! Už nemusíte řešit složité vyzvedávání dětí z kroužku a nakupovat na poslední chvíli. Nyní můžete spojit vzdělávání svých dětí s obstaráním nezbytností díky kurzům angličtiny přímo ve Vašem oblíbeném nákupním centru Černý Most. Ta nejlepší zpráva je, že to vše zcela zdarma!

„ÁR JŮ REDY?“

Od poloviny září probíhají každý čtvrtek odpoledne tři lekce angličtiny pro děti s rodilým mluvčím. Každá lekce je určená pro jinou věkovou kategorii, a to 4 – 5 let, 6 – 7 let a 8 – 12 let. Své děti můžete do lekcí registrovat pomocí online kalendáře na facebooku centra Černý Most. Pak už jen své dítě přivedete včas na lekci a vy můžete 45 minut bez starostí nakupovat a zařídit vše potřebné. Učební materiály jsou součástí výuky.

Jazykové centrum Berlitz Praha

Naše jazykové centrum se výuce dětí věnuje již mnoho let, a proto má v tomto ohledu bohaté zkušenosti a originální metody. Naši lektoři angličtiny jsou rodilí mluvčí s příslušným vzděláním a certifikací, kteří při práci s dětmi uplatňují velmi citlivý přístup a díky pozitivní motivaci a poutavému obsahu výuky si snadno získají jejich pozornost.

Kvalitní základ

Angličtina s rodilým mluvčím je pro děti velkým přínosem. Mají možnost vnímat přirozený jazyk s autentickou výslovností a intonací, takže si osvojí správné návyky při své vlastní produkci slov a vět. Díky tomu pak mají do budoucna výhodu při porozumění a rozšiřování své slovní zásoby. Při komunikaci s rodilým mluvčím děti brzy začnou angličtinu používat intuitivně i bez podrobných znalostí jazykových pravidel.

Atraktivní obsah

Jazykové centrum Berlitz Praha pro výuku dětí používá originální materiály Berlitz, které byly vytvořeny ve spolupráci s odborníky na vzdělávání. Malé děti předškolního věku tak díky metodě Mimi&Me proniknou do základů angličtiny s kreslenými postavičkami, se kterými prožívají různá dobrodružství. Učí se základní slovní zásobu a komunikační prostředky. Děti školního věku si také užijí dobrodružství, a to s programem Global Adventure, který byl vytvořen ve spolupráci s National Geographic. Děti se učí angličtinu na základě zajímavostí z celého světa, které jsou doplněny fotkami a video materiálem. V lekcích je vždy kladen důraz na produkci samotnou, takže každé dítě má dostatečný prostor.

Akční podzimní nabídka

Kromě lekcí angličtiny v nákupním centru Černý Most jsme si pro Vás na podzim připravili mnoho dalších zajímavých nabídek. Můžete tak využít slevy na dětské kurzy, ale i akce na jazykové kurzy pro dospělé.

Kontaktujte nás,

pokud máte dotazy ohledně výuky dětí v centru Černý Most. Jsme Vám k dispozici i s informacemi o našich běžných kurzech a dalších službách, které nabízíme v oblasti jazyků. Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015 a na našem facebooku.

 

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek