Angličtina pro děti - zábava a učení v jednom

Kroužek angličtiny v jazykovém centru Berlitz je něco, co Vaše dítě zabaví a ještě se v něm naučí správně vyslovovat a používat angličtinu.


Tip: Kupte si individuální jazykový kurz pro dospělé a získáte 10% slevu na kurz angličtiny pro děti!

Kurzy angličtiny pro děti

V jazykové škole Berlitz se pro každého něco najde. Děti již od 4 let se mohou přidat do angličtiny pro nejmenší a mohou s námi vydržet až do svých 16 let! Všechny kurzy angličtiny pro děti jsou rozděleny podle věku, takže děti se vždy učí se svými vrstevníky a sdílejí podobné zájmy a témata hovoru.

Angličtina pro nejmenší

Přicházejí k nám školkátka od 4 let a učí se pomocí her a písniček základy angličtiny. Neumějí číst ani psát, a tak používají přirozenou formu učení, to je nápodobu. Zpívají s lektory a opakují zvuky, o nichž možná ani netuší, že je to angličtina. Děti jsou jako houby, a proto nasávají vše, co slyší. Díky skvělým lektorům slyší tu nejlepší angličtinu, a tak si osvojují autentickou výslovnost již od mala.

Angličtina pro školáky

Děti z 1. stupně základních škol se zapojují do kurzu angličtiny nazvaného Berlitz Global Adventure TM, který byl vyvinut ve spolupráci s National Geographic. Svět kolem nás poznávají díky úžasným fotografiím a materiálům, které jim umožňují dostat se do vzdálených koutů planety přímo z jazykové školy.

Angličtina pro teenagery

Mladí lidé se rádi seznamují. Když jim navíc nabídnete, že díky angličtině získají daleko širší možnosti poznat přátele i z okolních zemí, jistě se do kurzu angličtiny Time ZonesTM ochotně zapojí. Výuka v Berlitz centru spočívá hlavně v konverzaci, proto je pro mládež zajímavá a poutavá.

Letní tábory s angličtinou

Na angličtinu nezapomínáme ani v létě. Na sezónu 2016 připravujeme tradiční jazykový tábor Berlitz a letní školu a letní školku angličtiny v Praze.

Zůstaňte s námi v kontaktu a vyžádejte si veškeré informace o jazykových kurzech pro děti přímo na pobočce Berlitz Praha.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?