Novinky

Angličtina pro děti v Berlitz Praha po celý rok

deti-skolkax176Ze zkušeností víme, že začít s angličtinou v raném věku je sázka na jistotu. Proto připravujeme kurzy angličtiny pro děti již od 4 let a tyto kurzy mohou děti navštěvovat po celý rok.

Celoroční kurzy angličtiny pro děti

Jazykové programy pro děti rozdělujeme podle věku a každá věková skupina se angličtinu učí tak, aby výuka měla co nejlepší výsledky. Děti předškolního věku se učí angličtinu poslechem, zpíváním a po celou dobu výuky jsou aktivně ve spojení s angličtinou. Hodiny kurzu Mimi & Me jsou naplněny zpěvem a tancem a děti odcházejí spokojené. Možná ani netuší, že se učí anglicky, ale výsledky jsou brzy slyšet i vidět.

Děti mladšího školního věku se v hodinách angličtiny setkávají s novými informacemi ze světa a spolu s angličtinou objevují svět. Jazykový program Berlitz Global Adventure™ byl vytvořen ve spolupráci s National Geographic a nabízí dětem úžasný pohled na nové věci kolem nás.

Nemůžete teenagera donutit k angličtině? Nabídněte mu za odměnu kurz angličtiny v Berlitz. Time Zones™ je pro mladé lidi atraktivní zařazením moderních učebních pomůcek do výuky, automaticky zařazujeme nejmodernější technologie.

Letní kurzy angličtiny pro děti

Během letních prázdnin otevíráme letní školu a školku angličtiny, takže i v letních měsících můžete svým dětem dopřát příjemnou výuku angličtiny. Děti se zbaví a zároveň získají nové znalosti angličtiny.

Letní tábor s angličtinou

Pro děti od 7 let organizujeme letní tábor s angličtinou. Již nyní známe termíny na léto 2016 a do konce ledna 2016 můžete tento letní pobyt pro děti koupit se slevou! 

Angličtina pro děti v Praze

Informujte se o kurzech angličtiny pro děti a o způsobu, jakým se angličtina v jazykovém centru Berlitz Praha vyučuje telefonicky nebo přes kontaktní formulář. Rádi Vám poskytneme všechny informce, o které se zajímáte.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek