Angličtina na několik způsobů - různé typy jazykového kurzu

Depositphotos 7762260 originalZákladem komunikace v dnešním světě je angličtina. Naučit se ji můžete několka způsoby. Jazyková škola Berlitz Praha Vám umožní vybrat si z několika typů výuky angličtiny.


Soukromé kurzy angličtiny

Individuální výuka angličtiny v Praze - jazykovém centru. Docházíte na lekce angličitny do jazykové školy, výuku vede rodilý mluvčí, náplň lekcí je přizpůsobena Vašim požadavkům.

 

Angličtina pro dva

Styl výuky je velmi podobný soukromým lekcím angličtiny, ale na hodiny docházíte ve dvou. Výhodou tohoto kurzu je poloviční cena pro každého účastníka. Celkovou cenu za individuální kurz angličtiny si rozdělíte mezi sebe.

Firemní kurzy angličtiny

Jestliže se chcete anglicky učit v rámci firmy, využijte nabídku pro firemní zákazníky. Firemní výuka angličitny je buď individuální nebo skupinová. Skupinky čítají od 3 do 7 účastníků, výuka se realizuje buď ve firmě nebo v jazykové škole v Praze.

Online výuka angličtiny - živě s lektorem

Online kurzy angličtiny podle výukové meotdy Bertliz probíhají živě přes internet. S lektorem se setkáváte ve virtuální třídě (Berlitz Virtual Class - BVC). Učení probíhá stejně jako v reálné učebně, jen spolu mluvíte přes internet. Jestliže dáváte přednost samostudiu, je možné angličtinu pro samouky kombinovat s online lekcemi pod licencí CyberTeachers®. CyberTeachers® je online výuková platforma, ve které kombinujete samostudium s konzultací s živým lektorem.

Zahraniční jazykové kurzy - angličtina

Za výukou angličtiny můžete vyjet i do zahraničí. Ve spolupráci s ELS Language Centres® můžete angličtinu studovat ve Velké Británii, USA nebo Kanadě pod vedením špičkových lektorů. Zahraniční kurzy angličtiny odpovídají vysokému standardu nastavenému jazykovým centrem Berlitz a jsou zárukou výuky nejvyšší kvality.

Zajímají Vás kurzy angličtiny v Praze, online výuka angličtiny nebo zahraniční jazykové pobyty? Kontaktujte pobočku Berlitz Praha, kde Vám poskytneme všechny potřebné informace.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?