Anglická školka o prázdninách - letní škola angličtiny


letni anglicka skola a skolkaDopřejte svým dětem o prázdninách změnu a přihlaste je do některého z našich příměstských letních táborů s angličtinou. Bude o ně dobře postaráno a ještě si můžete být jistí, že kromě pěkných zážitků získají také kvalitní vědomosti a dovednosti.

Letní příměstské tábory Berlitz

Věděli jste, že se děti jazyk neučí, ale osvojují si jej? Proto je velmi důležité jim namísto pravidel a pouček nabídnout správný vzor v podobě bezchybné produkce cílového jazyka a perfektní výslovnosti. To vše Vám zaručíme v našem jazykovém centru, kde Vašim dětem nabízíme lekce angličtiny s rodilými mluvčími v celkem čtyřech termínech během letních prázdnin. Všichni naši lektoři jsou kvalifikovaní pro práci s dětmi a mají s jejich výukou bohaté zkušenosti.

Naše jedinečná učební metoda Berlitz staví na principech osvojování jazyka dětmi, a proto je speciálně vyvinuta tak, aby efektivně pracovala s jejich podvědomím a tím stavěla pevné jazykové základy. Děti se tedy místo teorie učí prostřednictvím příběhů, her, zpěvu, tance a jiných aktivit. Lekce navíc probíhají v malých skupinkách, takže každé dítě má prostor a možnost se aktivně podílet na všech činnostech a hlavně neustále komunikuje v angličtině.

Letní školka angličtiny

Pokud je Vašemu dítěti mezi 4 a 7 lety, pak je tu pro Vás naše letní školka angličtiny. Po dobu pěti dnů v těchto termínech máme pro děti připravené 4 lekce v čase od 9:00 do 12:15. Samozřejmostí je zajištění občerstvení a pitného režimu, aby děti měly dostatek energie po celé dopoledne. V malé skupince se jim bude určitě líbit a budou se těšit na nové kamarády a zážitky.

Letní škola angličtiny

Pro děti ve věku 8 – 15 let je tady naše letní škola angličtiny, kde budou mít možnost upevnit a zdokonalit své dosavadní znalosti anglického jazyka. Je to také skvělá příležitost, jak s angličtinou začít úplně od základu. Celkem pět dní na děti čeká 5 lekcí s našimi lektory v čase od 9:00 do 13:00. Díky stimulujícím aktivitám a komunikativnímu přístupu se velmi rychle naučí používat angličtinu přirozeně a správně. Občerstvení a pitný režim je zajištěn po celou dobu.

Pokud se Vašim dětem u nás zalíbí, pak mají možnost s angličtinou pokračovat v některém z našich celoročních kurzů pro děti.

Právě teď je ten správný čas na rezervaci

Letní prázdniny se blíží, proto rezervujte místo na příměstském táboře s angličtinou pro Vaše děti ještě dnes. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015 nebo provést rezervaci přímo v našem eshopu.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?