Akční sleva 50 % na online kurzy CyberTeachers


online kurzy cizich jazyku CyberTeachersOnline kurz cizích jazyků je bezesporu nejpohodlnější a nejpřizpůsobivější formou studia.
CyberTeachers je komplexní program pro samostatné studium jazyků s podporou jazykového lektora na chatu. Monitorovací nástroje navíc nepřetržitě analyzující Váš výkon a přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce.

AKCE: SLEVA 50%
Využijte naší časově omezené nabídky a studujte cizí jazyky již od 387 Kč/měsíc!
Akce platí do 31. 5. 2017.

Studium se CyberTeachers je vhodné i pro úplné začátečníky. Co se týká zaměření kurzu a slovní zásoby, na výběr máte z 218 pracovních specializací a 20 průmyslových odvětví. Zadání nových lekcí dostáváte týdně na email a ke svému studiu využíváte moderní jazykové nástroje, jakými jsou například trenažér výslovnosti, kontrola pravopisu, překladač, slovník a další.

Studovat online můžete následující jazyky:

•    angličtina
•    němčina
•    francouzština
•    španělština
•    italština

Můžete si vybrat verzi CyberTeachers Live nebo CyberTeachers Coach, přičemž verze Live umožňuje studentům zapojení do živého online kurzu s rodilým mluvčím a je nabízena pouze pro angličtinu.

Objevte výhody, které Vám online kurz přináší!

Napište nám nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se výuky CyberTeachers.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?