Akční nabídka jazykových kurzů v Berlitz Praha


Jazykové kurzyIndividuální jazykové kurzy

Každý jazykový kurz pro jednotlivce je specifický intenzitou výuky a frekvencí jazykových lekcí. Vyberte si takový, který nenaruší Váš osobní nebo pracovní život a díky němuž se během krátké doby posunete o jednu jazykovou úroveň výše.

 

Zapište se na jeden z následujících soukromých jazykových kurzů

a získejte ZDARMA studijní materiály v hodnotě 3100,- Kč.

 

Total Immersion®

Tento jedinečný intenzivní jazykový kurz oceníte především v situaci, kdy se potřebujete během krátké doby (pár týdnů) naučit nový cizí jazyk, nebo se výrazně zdokonalit v tom, který již ovládáte. Způsob výuky odpovídá plně zásadám výukové metody Berlitz Method® a plně respektuje požadavky klienta na obsah a náplň výukových lekcí.

Kurz trvá 1 až 4 týdny (12 hodin denně, 5 dní v týdnu), během kterých se setkáváte se třemi až pěti jazykovými lektory, kteří Vás systematicky učí cizí jazyk a cíleně směřují ke zvýšení Vaší jazykové úrovně.

Sprint

Opravdu sprintem se během 1 týdne dostanete k vytyčené metě. Vyhraďte si jeden týden pro výuku cizího jazyka a získejte maximum. Každý den budete 9 výukových hodin konverzovat s rodilým mluvčím, který Vás bude motivovat k aktivitě, takže z více než poloviny času budete mluvit Vy.

Express, Premium, Classic

Tyto jazykové kurzy mají každý 36 jazykových lekcí. Záleží jen na Vás, jak rychle jednotlivé lekce zvládnete a kolik času týdně můžete výuce jazyků věnovat. Jazykové kurzy lze absovovat během 3 nebo 6 týdnů, nebo až 3 měsíců.

Všechny jazykové kurzy jsou individuální a jazykový lektor se věnuje jen Vám. Vyzkoušejte Berlitz Method® na ukázkové lekci zdarma!

Akční nabídka je platná od 15. 3. do 15. 6. 2016.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?