Akční nabídka: jazykové kurzy 35 lekcí + 5 zdarma


akcni nabidka jazykove kurzy 35 lekci 5 zdarmaVěděli jste, že většina světových jazyků má více než 50 tisíc slov a u angličtiny se toto číslo odhaduje dokonce na jeden milion? K běžnému životu a úspěšné komunikaci Vám jich však postačí jen zlomek, a to pár tisíc. Kromě slovní zásoby k jazyku neodmyslitelně patří také systém a principy jejího používání a od toho je zde jazykové centru Berlitz Praha, které Vás jimi za poměrně krátkou dobu provede a vybaví Vás kvalitními jazykovými znalostmi a dovednostmi.

Začněte se studiem právě teď, využijte některý z našich individuálních jazykových programů a získejte lekce navíc zcela zdarma!

Berlitz Vám dá víc

Jazykové centrum Berlitz Praha se řadí mezi špičky ve svém oboru, a to zejména díky své dlouholeté tradici, bohatým zkušenostem a unikátnímu učebnímu systému. Metoda Berlitz je totiž založena na poznatcích z psychologie a studium jazyka přizpůsobuje fungování lidské paměti a jazykového vnímání. V našem centru pracují pouze kvalifikovaní rodilí či bilingvní mluvčí, kteří s klienty pracují individuálně na základě jejich požadavků a potřeb. Naše kurzy jsou tedy šité přesně Vám na míru.

Express

Čas je nedostatkové zboží, a proto je v naší nabídce velmi intenzivní jazykový kurz Express. Do 4 týdnů si můžete naplánovat 40 vyučovacích hodin podle Vašich možností a absolvovat je můžete v našem centru nebo u Vás v kanceláři. Kromě anglického jazyka nabízíme také studium němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, apod. Z velké části výuky jste u slova právě Vy s kvalitní zpětnou vazbou ze strany lektora. Již za 4 týdny tedy uděláte pokrok o jednu jazykovou úroveň (stupnice Berlitz).

Classic

Pro milovníky klasiky jsme do naší nabídky zařadili volnější obdobu jazykového vzdělávání, a to osmitýdenní kurz s celkovým počtem 40 lekcí Classic. Stejně jako u předchozí varianty si i zde můžete lekce plánovat na základě Vašich individuálních časových možností. Naši lektoři Vás povedou tak, abyste v cílovém jazyce začali myslet a používali ho přirozeně a sebevědomě.

Premium

Tříměsíční jazykový kurz, to je náš program Premium pro ty, kteří se chtějí v cizím jazyce zdokonalovat pravidelně po menších dávkách. Naplánujte si 40 vyučovacích hodin do 12 týdnů a sledujte, jak se aktivuje Vaše slovní zásoba a získáváte jistotu při komunikaci nejen s Vaším lektorem. Při výuce budete používat naše originální učební materiály s aktuálními a poutavými tématy.

Speciální nabídka

Právě teď je zde jedinečná možnost získat lekce cizího jazyka zdarma. Stačí se zapsat do některého z kurzů Premium, Classic či Express a k 35 lekcím od nás dostanete jako bonus 5 vyučovacích hodin. Podívejte se také na naši další aktuální nabídku.

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobné informace o našich kurzech cizích jazyků i akční nabídce. Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 a na facebooku.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?