Akční letní nabídka jazykové školy Berlitz Praha


akcni letni nabidka BerlitzNěkolikrát do roka pro Vás Jazykové centrum Berlitz Praha připravuje oblíbenou speciální nabídku svých služeb.

Podívejte se s námi na naši novou akční nabídku platnou od 15. června do 15. září 2016 a využijte léto naplno!

Léto = Summer Immersion

Využijte letos svůj volný čas jinak a zkuste náš intenzivní kurz Summer Immersion. Díky vysoce efektivní metodě Berlitz a individuální výuce pod vedením rodilých mluvčích dosáhnete neuvěřitelných výsledků již během jednoho až dvou týdnů v některém z těchto jazyků: angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština, italština, maďarština, atd.

Volit můžete z několika variant kurzu:

Full Day – 8 lekcí denně po dobu pěti dnů
Half Day I – 4 lekce denně v dopoledních nebo odpoledních hodinách po dobu pěti dnů
Half Day II – 4 lekce denně dopoledne nebo odpoledne po dobu deseti dnů

Léto = osvěžení

Při registraci do jakéhokoliv individuálního kurzu nyní navíc získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha jako dárek ZDARMA.

Léto = dětský tábor

Pokud ještě stále váháte nad letním programem pro své děti ve věku mezi 7 a 16 lety, určitě Vás osloví naše LAST MINUTE nabídka na poslední volná místa na letním táboře s angličtinou na statku v Břežanech. Vaše děti čeká týden nabitý zábavou a angličtinou s rodilými mluvčími v nádherném prostředí. Nyní navíc s akční slevou 1.111 Kč!

Termíny letních táborů:

16. 7. - 23. 7. 2016 - vyprodáno

30. 7. -  6. 8. 2016 - 5 volných míst

20. 8. - 27. 8. 2016 - 10 volných míst

Léto = příměstský tábor

Dopřejte svým dětem poznat jiný styl výuky angličtiny a zapište je do naší letní školy nebo školky. Díky naší originální metodě Berlitz a zkušeným lektorům získají kvalitní znalosti a jazykové dovednosti a navíc potkají nové kamarády.

Letní škola je určena dětem ve věku od 8 do 15 let bez ohledu na jejich jazykovou úroveň, letní školka pak dětem ve věku od 4 do 7 let. V malých skupinkách si prostřednictvím her, kreslení, zpívání či příběhů osvojují cit pro angličtinu a správnou výslovnost.

Léto je tady!

Kontaktujte nás na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře a využijte naši letní nabídku ještě dnes.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?