50% sleva na výuku jazyků pomocí CyberTeachers®

jazykové kurzy pro samoukyNaučit se cizí jazyk je pro někoho výzva, na kterou mu ovšem nezbývá čas. Ode dneška se už není na co vymlouvat, protože online jazykové kurzy přicházejí za svými studenty až k nim domů nebo do kanceláře. Online kurzy pro samouky jsou totiž dostupné kdykoliv a odkudkoliv s připojením k internetu.


Kurzy pro samouky online

Výhodou online kurzů pro samouky je jejich téměř neomezená dostupnost. Stačí připojení k internetu a výuka cizího jazyka začíná.

Online kurz pro samouky  CyberTeachers® -50 %

  • Učíte se kdykoliv a kdekoliv chcete.
  • Pravidelný přísun nových lekcí po mailu, hnací motor vašeho studia.
  • Sledování vašeho pokroku a přizpůsobení dalších lekcí.
  • Obsah lekcí podle vašich potřeb a zájmů.
  • Podpora lektora v určitých dnech přes chat.
  • Zahájení kurzu z kterékoliv jazykové úrovně.

CyberTeachers® Coach - angličtina, němčina, španělština, francouzština a italština online.
CyberTeachers® Live - unikátní řešení pro výuku angličtiny pro samouky - dostupnost živého kontaktu s lektorem po chatu 24 hodin denně, 5 dní v týdnu.
Zvažte všechny výhody online jazykového kurzu - maximální úspora času - odpadá zdlouhavé dojíždění a přemísťování. Tempo výuky si přizpůsobíte svým schopnostem a možnostem - nemusíte se přizpůsobovat nikomu dalšímu. Místo výuky si určujete sami - nevážete se na jedno výukové centrum.

Telefonické lekce k online kurzu pro samouky

Jako doplněk k výuce přes online platformu  CyberTeachers® Coach si můžete zvolit telefonické lekce. Tyto 30minutové lekce strávíte konverzací s rodilým mluvčím na zvolené téma a samozřejmě můžete tématicky navázat na  týdenní lekci ze CyberTeachers®.
Váháte a nevíte si rady s výběrem kurzu? Kontaktujte pobočku jazykového centra Berlitz®, kde vám ochotně s výběrem kurzu poradíme.

Vzdělávací a jazykové centrum s. r. o.
Palác Archa
Na Poříčí 1047/26
110 00 Praha 1
Tel: +420 273 136 015
E-mail:
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?