31% sleva na celoroční jazykový kurz

Pani s prasatkem pokladnickoux176Potřebujete se naučit nový cizí jazyk a hledáte silnou motivaci k vytrvání v jazykovém kurzu? Možná Vám pomůže nabídka na 31% slevu při nákupu jazykového kurzu na celý rok! Vybírejte v jazykové škole Berlitz Praha.


Individuální jazykové kurzy

Pro všechny, kteří chtějí docházet na kurz do jazykového centra v Praze, nabízíme výuku 14 cizích jazyků. Forma výuky je variabilní, vyberte si intenzitu, jakou potřebujete, a začněte co nejdříve. Soukromé jazykové kurzy vedou rodilí mluvčí.

Intenzivní jazykové kurzy

Pro některé jazyky - angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, španělštinu nebo češtinu pro cizince - nabízíme intenzivní výuku. Vyberte si intenzitu denní výuky (až 12 hodin denně) a délku kurzu od 1 do 6 týdnů.

Firemní jazykové kurzy

Výuka cizích jazyků probíhá velmi často ve firemním prostředí. Zde si můžete vybrat mezi jazykovými kurzy pro jednotlivce a pro skupinky. Skupiny studentů ve firmách nejsou nijak velké. Buď se jedná o skupinu 3 - 7 studentů nebo o skupinu 2 studentů.

Ukázková lekce zdarma

Než si zakoupíte celý jazykový kurz, nabízíme Vám nezávazné vyzkoušení výuky v jazykové škole Berlitz Praha. Ukázková lekce zdarma trvá 45 minut a lze v ní vyzkoušet výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny nebo ruštiny.

Jazykové kurzy na zkoušku

Nestačí Vám jedna ukázková hodina? Nevadí, vyzkoušejte si výuku podle jazykové výukové metody Berlitz v kurzu Warm Up, kde za akční cenu 9590,- Kč získáte 10 lekcí intenzivní výuky s rodilým mluvčím a nyní ještě licenci na online výuku jazyků pro samouky CyberTeachers® Coach.

Výhodná sleva na jazykový kurz

Rozhodněte se ještě dnes a naplánujte si jazykový kurz na celý rok, abyste ušetřili celých 31 % z ceny. Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha telefonicky nebo přes kontaktní formulář.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?