10 lekcí italštiny Warm Up + online výuka zdarma


10 lekci italstiny Warm UpChcete se naučit italsky a hledáte kvalitní jazykový kurz za přijatelnou cenu? Nebojte se, s naší jazykovou školou Berlitz Praha Vám úsměv nezamrzne!

V rámci vzdělávacího kurzu Warm Up Vám nabízíme 10 lekcí italštiny a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach.

Jazykový kurz Warm Up

Během jazykového kurzu italštiny absolvujete 10 lekcí na Vámi vybrané téma. Lektor jazykového kurzu, rodilý mluvčí, Vám jednotlivé lekce plně přizpůsobí na míru Vašim potřebám, a to jak časově, tak po obsahové náplni kurzu. Kurz Warm Up mohou absolvovat jak pokročilý, tak i začátečníci.

Tímto kurzem si navíc ověříte účinnost výukové metody Berlitz a jistě se rozhodnete pro prohlubování svých jazykových znalostí.

 

 

 Akční nabídka

Pokud se přihlásíte do jazykového kurzu italštiny Warm Up, jako bonus získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeachers Coach!

Online aplikace CyberTeachers Coach Vám přináší samostudium cizího jazyka z jakéhokoliv místa, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporující studium, jakými jsou: e-maily, videa či podcasty, a dále také 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci navíc obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky ve stejném výukovém programu.

Zaujal Vás kurz italštiny Warm Up?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, či na telefonním čísle 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Chcete se dozvědět více o ostatních kurzech v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?