10 lekcí italštiny s kurzem Warm Up + bonus CyberTeachers Coach


Chystáte se na letní dovolenou do Itálie a rádi byste se zde dorozuměli? Vyberte si 10 lekcí výuky italštiny s intenzivním kurzem Warm Up a k němu 10 lekci italstinysamostudium formou online 3měsíční výuky CyberTeachers Coach v jazykové škole Berlitz Praha.

Jazykový kurz Warm Up

Během jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na témata, která si sami vyberete. Lektor jazykového kurzu – rodilý mluvčí –  jednotlivé lekce přizpůsobí na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o čas či náplň kurzu. Kurz Warm Up je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé. S tímto kurzem si navíc snadno ověříte účinnost výukové metody Berlitz.

Jazykový kurz CyberTeachers Coach

Pokud se přihlásíte do jazykového kurzu Warm Up, jako bonus získáte 3měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeachers Coach!

Výuka s online aplikací CyberTeachers Coach Vám přináší studium italštiny kdykoliv během celého dne, odkudkoliv se připojíte k internetu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporující studium: e-maily, videa či podcasty spolu s 20 jazykovými nástroji zahrnujícími slovník, překladač, trenažér výslovnosti, nástroj pro zpětnou vazbu a další. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

V rámci těchto dvou jazykových kurzů nabízíme studium i dalších jazyků:

•    angličtina
•    němčina
•    francouzština
•    španělština

Přihlaste se do kurzu Warm Up spolu s kurzem Cyberteachers Coach za výhodnou cenu 9.995 Kč!


Zaujala Vás výuka italštiny v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?