10 lekcí intenzivního kurzu Warm Up + bonus zdarma


10 lekcí intenzivniho kurzu Warm UpPokud jste si do nového roku dali předsevzetí, že se začnete učit cizí jazyk, ovšem nemůžete se zorientovat v množství jazykových kurzů, už nehledejte!

V naší jazykové škole Berlitz Praha jste na správném místě!

Naší největší devizou není kvantita, ale kvalita a maximální péče klientovi.

Jazykový kurz Warm Up

V rámci tohoto jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi zvolené téma. Lektor kurzu jednotlivé lekce plně přizpůsobí Vašim potřebám, ať už se jedná o časovou či obsahovou náplň kurzu. Tento kurz je vhodný jak pro pokročilé, tak pro začátečníky.

Pomocí kurzu Warm Up máte možnost si ověřit účinnost výukové metody Berlitz, kterou se učí studenti po celém světě.

Bonus zdarma!

Při zakoupení jazykového kurzu Warm Up navíc získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeachers Coach.

Výuka v rámci CyberTeachers Coach znamená studium cizího jazyka odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jako jsou: videa, e-maily či podcasty, a k tomu také 20 jazykových nástrojů: překladač, trenažér výslovnosti, slovník nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne perfektní zpětnou vazbu s tipy k dalšímu studiu a srovnání s dalšími účastníky stejného programu.

Zaujala Vás intenzivní výuka cizích jazyků v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?