Zlepšete si jazykovou úroveň za krátkou dobu v  intenzivních kurzech Berlitz

berlitz clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Odpočinuli jste si v létě a s příchodem podzimu jste připraveni znovu nastartovat vzdělávací aktivity? Užili jste si dovolenou v zahraničí, ale zjistili jste, že je potřeba zapracovat na jazykových znalostech, abyste se příště cítili více sebevědomí při mluvení cizí řečí?

Jazyková škola Berlitz nabízí po mnoho let služby v oblasti jazykového vzdělávání. Pro naše studenty na nejrůznější úrovni, od začátečníků až po pokročilé, připravujeme každoročně kurzy více než 40 jazyků.

Škola hrou s angličtinou v příměstském jazykovém táboře Berlitz

berlitz clanek srpen 2017 letni jazykova skolaPrázdniny jsou v plném proudu a děti si užívají sluníčka a hrátek se sourozenci nebo kamarády. Některé děti strávily týden či dva na letním táboře a jiné se na tábor teprve těší.

Příměstský tábor s výukou angličtiny se v červenci setkal s nadšením dětí. Mnoho z nich se může pochlubit novými anglickými slovíčky, která třeba využijí při zahraniční dovolené s rodiči v druhé polovině léta.

Maximálně efektivní individuální kurzy angličtiny pro děti nyní se slevou 22 %

Berlitz clanek zari 2017 individualni kurz pro deti se slevouPrázdniny utekly jako voda a děti už zase sedí ve školních lavicích. Některé z nich si o prázdninách užily zahraniční dovolenou s rodiči a třeba si i vyzkoušely použít angličtinu v praxi. Jiné pak třeba potkaly nové anglicky mluvící kamarády na mezinárodním táboře.

Úroveň jazykových znalostí a schopností se u dětí může často lišit i přes to, že chodí do stejné třídy nebo mají za sebou stejný počet roků studia anglického jazyka. Pokud chcete, aby Vaše děti v angličtině excelovaly a byly co nejlépe jazykově vybaveny do budoucna, jazyková škola Berlitz nabízí kvalitní kurzy angličtiny pro děti jako nadstavbu školní výuky.

Do nového školního roku jsme pak připravili speciální akční nabídku slevu 22 % na individuální kurz angličtiny pro děti ve věku 4 až 16 let.

Zábavná výuka angličtiny pro nejmenší v letní jazykové školce Berlitz také v druhé polovině prázdnin

berlitz clanek srpen 2017 letni jazykova skolkaLéto je pro mnoho dětí speciálním obdobím. Tráví více času hraním, poznáváním či cestováním se sourozenci, rodiči či prarodiči. Většina kamarádů ze školy nebo školky je na prázdninách. Řada předškoláků se v létě také těší, až po prázdninách půjdou poprvé do školy.

Nejen děti školního věku si mohou vyzkoušet, jak je to zábavné, učit se nové věci v cizí řeči. Jazykové centrum Berlitz připravilo pro děti ve věku 4 až 7 let letní jazykovou školku, ve které se formou hry mohou naučit svoje první anglická slovíčka nebo přidat nová k těm, které už znají.

Naučte se hezky česky v kurzech češtiny pro cizince Berlitz

berlitz clanek srpen 2017 cestina pro cizinceČeština patří do skupiny slovanských jazyků. Podle toho, ze které země zájemce o studium českého jazyka pochází, se tedy může zdát do určité míry podobnou nebo naopak velmi vzdálenou řečí. Ať už je tomu jakkoliv, v kurzech češtiny pro cizince v jazykovém centru Berlitz Vás naučíme mluvit hezky česky.

Nová slovíčka a jejich výslovnost, poměrně složitá gramatika a určitá specifika tohoto jazyka dávají studentům občas pocit, že naučit se češtinu je téměř nemožné. Díky profesionálním lektorům s mnohaletou zkušeností a unikátní metodě výuky, metodě Berlitz, se však v našich kurzech budete zlepšovat s každou lekcí.

Naučte se italsky s radostí a s lehkostí v jazykových kurzech Berlitz

clanek cervenec 2017 italstina berlitzHistorie, architektura, umění, lyžařská střediska, úžasné jídlo, víno, zmrzlina a mnoho dalšího. Nejen tato lákadla nabízí oblíbená turistická destinace, Itálie. Jižanský jazyk můžete využít nejen při cestování do této země, ale také například při obchodním styku, který je mezi českými a italskými firmami hojný.

Jazykové kurzy italštiny v Berlitz institutu jsou maximálně flexibilní a vždy se je snažíme přizpůsobit potřebám a požadavkům studentů na intenzitu a časové rozložení. Pro začátečníky i pokročilé nabízíme celou škálu od krátkodobých, intenzivních, prezenčních kurzů až po celoroční, online kurzy.

Díky jazykovému pokroku v kurzu angličtiny Summer Immersion Vám bude do zpěvu

berlitz clanek srpen 2017 anglictina summer immersionMáte rádi hudbu a nejen tu českou? Chtěli byste rozumět textům anglicky zpívaných písniček, které často slýcháváte v rádiu nebo na letních festivalech s účastí zahraničních zpěváků a kapel? Líbilo by se Vám sledovat filmy v originálním znění bez nutnosti číst titulky? Rádi byste si na zahraniční dovolené popovídali s anglicky hovořícími cizinci, ale nemáte sebevědomí vést delší konverzaci?

V letním kurzu angličtiny Summer Immersion Vám pomůžeme udělat velký pokrok v jazykových znalostech a schopnostech již za velmi krátkou dobu. Intenzivní jedno nebo dvoutýdenní kurz se zaměřuje v první řadě na mluvený projev. Studenti zaznamenávají zlepšení již po několika lekcích.

Léto se španělštinou v Berlitz kurzech Summer Immersion

clanek cervenec 2017 spanelstina v summer immersion berlitzLáká Vás dovolená nebo prodloužený víkend ve Španělsku? Chutná Vám mexická kuchyně a chtěli byste se vydat do země zaslíbené chilli papričkám a vyzkoušet pravé, originální pokrmy? Tancujete rádi v rytmu latinské hudby a chcete porozumět i textům písniček? S námi se můžete začít učit tento zajímavý a stále více populární cizí jazyk nebo si zlepšit stávající úroveň španělštiny již letošní léto.

Využijte nyní naši letní akční nabídku – Studujte španělštinu s parťákem, a plaťte jen za jednoho!

Investujte do vzdělání a studujte v kurzu němčiny Summer Immersion. Nyní také s partnerem v akci 2 za 1!

berlitz clanek srpen 2017 nemcina summer immersionStudium jazyků je jednou z oblíbených oblastí osobního rozvoje. Investice do jazykového vzdělání vede ke zvýšení kvalifikace a lepší možnosti uplatnění na trhu práce. Znalost cizí řeči můžeme však využít nejen v práci, ale také v soukromém životě při cestách do ciziny nebo komunikaci s přáteli ze zahraničí.

Jazykové centrum Berlitz nabízí širokou řadu kurzů více než 40 světových jazyků. Kromě angličtiny je vysoký zájem také o němčinu, jazyk našich dvou sousedních států.

Ponořte se do studia jazyků toto léto s jazykovými kurzy Summer Immersion

clanek cervenec 2017 summer immersion berlitzJazykový institut Berlitz nabízí nejrůznější jazykové kurzy po celý rok. Léto 2017 může však být pro Vás tím správným obdobím, kdy začnete dále rozvíjet své jazykové znalosti a schopnosti. My bychom Vám v této snaze rádi pomohli, a proto jsme připravili letní kurzy Summer Immersion.

V intenzivních kurzech Summer Immersion můžete studovat nejen angličtinu, ale také celou řadu dalších světových jazyků (italština, francouzština, ruština, němčina nebo čeština pro cizince a další) nebo se specializovat na výuku tzv. Business English nebo právnické angličtiny.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá