Novinky

Individuální jazykové kurzy ve firmách

Individualni jazykove kurzy ve firmachChcete zabezpečit pro své zaměstnance a manažery jazykový kurz, který je pro ně důležitý při výkonu jejich zaměstnání? Nabídněte jim benefit ve formě individuálního jazykového kurzu! Efektivnost jazykových kurzů se projeví již během několika týdnů či měsíců. Jazykový kurz lze taktéž přizpůsobit oboru, ve kterém Vaše firma působí.

 

Jazyková škola Berlitz Praha Vám u individuálních kurzů dává na výběr z více než 40 celosvětových jazyků prostřednictvím prezenčních nebo virtuálních lekcí (Berlitz virtální učebna), z toho 14 jazyků je vyučováno prezenční formou v jazykovém centru Berlitz Praha. Veškeré kurzy jsou vedeny rodilými mluvčími.

 

 

 

Typy firemních kurzů podle intenzity:

Vyberte si individuální jazykový kurz podle Vašich potřeb a možností.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Velmi intenzivní jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 1-4 týdnů. Tento kurz je velmi oblíbený u klientů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy. Vyberte si celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) variantu studia. S kurzem je možné začít kdykoliv v rámci naší zimní nebo letní speciální kampaně.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3 měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kteří nemají během týdne času nazbyt, ale přesto by se rádi naučili cizí jazyk rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je tedy individuální Vašim potřebám.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz Express je tu pro ty, kteří se musí rychle, a efektivně naučit cizí jazyk Kurz je rovněž určen pro velmi motivované studenty, kteří chtějí dosáhnout rychlého pokroku. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz můžete tedy kdykoliv během roku a absolvujete tak pravidelnou individuální výuku.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během velmi krátké doby, tj. jednoho týdne, se můžete v jazykové škole Berlitz Praha naučit to, co se ostatní učí týdny či dokonce měsíce. Denně je pro Vás připraveno 9 lekcí výuky.

 

Místo výuky

Záleží jen na Vás, zda Vaši zaměstnanci budou docházet do jazykové školy Berlitz, či dáte přednost úsporám času a lekce budou probíhat v prostorách Vaší firmy. Výuka cizího jazyka může mít navíc podobu živé lekce s lektorem, online výuky, výuky jazyků po telefonu nebo formu kombinovaných jazykových kurzů.

Zkušební lekce zdarma!

Nejste si jistí, která forma výuky by Vám nejvíce vyhotovovala? Zarezervujte si zkušební lekci zdarma a poznejte výhody jazykové metody Berlitz.

Zaujala Vás nabídka individuálních jazykových kurzů ve firmách?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo v individuálním kurzu v jazykové škole Berlitz Praha. Chcete se dozvědět o této nabídce více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá