Novinky

Dali jste si novoroční předsevzetí? Začněte se učit italsky!

Zacnete se ucit italsky

S novoročními předsevzetími není třeba otálet. Pokud se potřebujete naučit italsky, ať už z pracovních důvodů, či se v létě chystáte na dovolenou do Itálie, nemeškejte, a začněte s výukou ihned v naší jazykové škole Berlitz Praha!

Výuka kurzů je založena na velmi efektivní metody Berlitz, kterou využívají studenti po celém světě.

 

 

 

 

 

 

 

Navíc se Vám rádi přizpůsobíme, takže jednotlivé lekce se soukromými lektory mohou probíhat buď u nás v jazykové škole, v pohodlí Vašeho domova či ve Vašem zaměstnaní, a to kdykoliv v průběhu celého dne.

Nabídka kurzů italštiny:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) představuje ten nejúčinnější způsob, jak se naučit italsky. Jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 5 dnů trvá 1 až 4 týdny.  K dispozici Vám bude celý tým lektorů.

 • Jazykový kurz Winter Immersion

  Zimní intenzivní jazykové kurzy italštiny s rodilými mluvčími Vás během několika týdnů mohou posunout až o jednu úroveň výš. Na výběr máte z kurzů: Full Day (5 dní 8 lekcí denně), Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či Half Day II (10 dní 4 lekce denně).

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty z Vás, kdo mají omezené množství času, čemuž jsou přizpůsobeny jednotlivé lekce.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Studovat jej můžete s jakoukoliv úrovní italštiny.

 • Jazykový kurz Classic

  Dáváte-li přednost volnějšímu tempu, vyberte si jazykový kurz Classic. Celkem 40 jazykových lekcí si můžete rozvrhnout až do 8 týdnů výuky. Zkušený lektor jednotlivé lekce přizpůsobí na míru potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Sprint

  V rámci týdenní výuky absolvujete 45 vyučovacích hodin italštiny (denně 9 lekcí). Během krátké doby se můžete naučit to, co ostatním trvá týdny či měsíce.

 

Nevíte si rady s výběrem kurzu?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá