Léto se španělštinou v Berlitz kurzech Summer Immersion

clanek cervenec 2017 spanelstina v summer immersion berlitzLáká Vás dovolená nebo prodloužený víkend ve Španělsku? Chutná Vám mexická kuchyně a chtěli byste se vydat do země zaslíbené chilli papričkám a vyzkoušet pravé, originální pokrmy? Tancujete rádi v rytmu latinské hudby a chcete porozumět i textům písniček? S námi se můžete začít učit tento zajímavý a stále více populární cizí jazyk nebo si zlepšit stávající úroveň španělštiny již letošní léto.

Využijte nyní naši letní akční nabídku – Studujte španělštinu s parťákem, a plaťte jen za jednoho!

Kurzy španělštiny Berlitz šité na míru

clanek cerven spanelstinaV dnešní době se již stalo prakticky samozřejmostí, že se lidé učí anglicky. Čím dál více však roste také poptávka po studiu dalších cizích řečí. Španělština je jedním z velmi oblíbených jazyků. Dovolené ve Španělsku, ale také stále více populární cesty do Latinské Ameriky, mohou být jedním z důvodů.

Jazykové centrum Berlitz nabízí kromě kurzů španělštiny, také kurzy dalších více než 40 světových jazyků.

Ponořte se do studia jazyků toto léto s jazykovými kurzy Summer Immersion

clanek cervenec 2017 summer immersion berlitzJazykový institut Berlitz nabízí nejrůznější jazykové kurzy po celý rok. Léto 2017 může však být pro Vás tím správným obdobím, kdy začnete dále rozvíjet své jazykové znalosti a schopnosti. My bychom Vám v této snaze rádi pomohli, a proto jsme připravili letní kurzy Summer Immersion.

V intenzivních kurzech Summer Immersion můžete studovat nejen angličtinu, ale také celou řadu dalších světových jazyků (italština, francouzština, ruština, němčina nebo čeština pro cizince a další) nebo se specializovat na výuku tzv. Business English nebo právnické angličtiny.

Summer Immersion – ponořte se v létě do výuky cizího jazyka! Individuálně nebo studujte s parťákem, a plaťte jen za jednoho.

summer immersion 2017Léto je obdobím, kdy má většina z nás více energie, delší dny dávají pocit, že máme více času na mimopracovní aktivity, a je také obdobím, kdy se více cestuje. Zdá se tedy ideální dobou na studium jazyků, ať už na zdokonalení Vašich současných znalostí nebo na nastartování studia nové zajímavé cizí řeči.

Pokud si přejete udělat rychlé pokroky, například před dovolenou v zahraničí, naše Summer Immersion kurzy poskytují vynikající způsob jak vytouženého zlepšení dosáhnout.

Rozvíjejte angličtinu u dětí v letní jazykové škole a školce Berlitz

clanek cervenec 2017 letni skola a skolka berlitzChcete připravit svoje děti pro budoucnost a zajistit, že se s lehkostí dorozumí při cestách po světě nebo budou mít lepší šanci získat dobré zaměstnání? Rádi byste dopřáli dětem pozitivní vzpomínky na prázdniny? Hledáte způsob, jak děti v létě co nejlépe zabavit? Příměstský jazykový tábor pro děti od 4 do 16 let v jazykovém centrum Berlitz Praha může být tou správnou volbou.

Prázdninová výuka angličtiny v letní jazykové škole a školce v Praze

prazdninova letni skola a skolka berlitzLetní prázdniny se kvapem blíží a s nimi mnozí rodiče řeší otázku, jak dětem zajistit plnohodnotnou náplň dvou měsíců volna. Děti mohou nejen odpočívat a hrát si, ale mohou se také rozvíjet. Jazykové vzdělání je dnes potřeba a znalost angličtiny může dětem, ale třeba i celé rodině, pomoci například na dovolené v zahraničí.

Hodnocení jazykové úrovně kandidátů na pracovní pozice a zaměstnanců firem

clanek cerven testing pro firmyVýuka anglického jazyka a dalších řečí je dnes již běžnou součástí vzdělávání mladých lidí. Rovněž lidé, kteří jsou zaměstnaní nebo podnikají, se často setkávají s nutností znát alespoň základy některého z cizích jazyků. Množství firem pak požaduje dobrou či vynikající znalost jazyka v rámci výběrových řízení nebo jako základ pro karierní postup.

Jak ale poznat, že úroveň mluvené a psané angličtiny či jiného jazyka budoucích nebo stávajících zaměstnanců je dostačující? Jazykové centrum Berlitz nabízí jednoduchou pomoc – otestování jazykové úrovně zaměstnanců nebo kandidátů na pracovní pozici.

Soukromá výuka italštiny za akční cenu

individuální jazykový kurz2Díky soukromé výuce italštiny se Vaše znalosti jazyka výrazně posunou a Vy tak můžete již o těchto prázdninách plynně konverzovat.
Ať už se chcete naučit italsky z důvodů osobních či pracovních, vězte, že u individuálních jazykových kurzů v Berlitz Praha jste pány svého času i obsahu výuky. Plně se Vám přizpůsobíme.

Překladatelské a tlumočnické služby s vysokým standardem

clanek cerven preklady a tlumoceniSvětová globalizace v dnešní době znamená, že lidé stále více odcházejí za prací do jiné země, firmy a podnikatelé uzavírají mezinárodní obchody. Dostupnější je také například online nákup produktů ze zahraničí. Ve všech těchto případech se můžeme setkat s potřebou přeložit určité dokumenty či texty nebo zprostředkovat komunikaci mezi cizojazyčnými stranami.

Naše jazykové centrum Berlitz se specializuje kromě jazykových kurzů také na překladatelské a tlumočnické služby.

Online kurzy ruštiny

Online vyuka rustinyChcete studovat ruštinu odkudkoliv a kdykoliv? Nechcete, či z časových důvodů nemůžete pravidelně docházet do jazykových kurzů a soukromé lekce si nemůžete dovolit? Začněte se učit rusky online s jazykovou školou Berlitz Praha a ušetříte čas i peníze!

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá

Captcha codeZměnit obrázek