Mezikulturní manažerská školení

mezikulturní manažerské školení pro firmyJednání s obchodními partnery z ciziny je v dnešní globální společnosti každodenní rutinou.
Tím vzrůstá důležitost umění porozumět cizím kulturám, jejich hodnotám, kulturním a obchodním praktikám, a dokázat je správně interpretovat.

Mezikulturní školení na míru

Potřebujete připravit své zaměstnance na jednání s obchodními partnery z nějaké konkrétní země? Obraťte se na nás! Nachystáme pro Vás mezikulturní školení cílené na Vámi zvolenou zemi a její obchodní
a společenské zvyklosti.

Díky absolvování kurzů mezikulturního vzdělávání získáte jistotu při jednání s cizinci, porozumíte jejich tradicím a obchodním zvyklostem, a tak předejdete mnohým nedorozuměním a trapasům. A co víc, díky osvojeným znalostem cizích kultur budete dosahovat lepších výsledků při jednáních se zahraničními obchodními partnery.

Chystáte se obchodovat s obchodními partnery z ciziny? Seznámíme Vás a Vaše zaměstnance se zvyklostmi, tradicemi a hodnotami konkrétní země.

Společnost Berlitz vyvíjí tzv. mezikulturní (interkulturní) vzdělávací programy, které doplňují jazykové kurzy, již přes 20 let. Od té doby společnost Berlitz jako jeden z předních poskytovatelů profesionálního kulturního poradenství nabízí tento speciální typ školení manažerů po celém světě. S více než 550 vzdělávacími centry a více než 300 konzultanty po celém světě má Berlitz jednu z největších sítí odborníků v oblasti mezikulturního vzdělávání.
Klíčovým tématem všech programů interkulturního poradenství Berlitz je rozhraní multikulturních a globálních kompetencí a leadership.

Zaujaly Vás manažerské kurzy - interkulturní školení?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Odpovíme na jakékoliv Vaše dotazy týkající se mezikulturních školeních a sdělíme Vám podrobnosti o ceně jednotlivých manažerských a jazykových kurzů.

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá