Mezikulturní manažerská školení

mezikulturní manažerské školení pro firmy

Jednání s obchodními partnery z ciziny je v dnešní globální společnosti každodenní rutinou.
Tím vzrůstá důležitost umění porozumět cizím kulturám, jejich hodnotám, kulturním a obchodním praktikám a dokázat je správně interpretovat.

Připravte opravdu dobře své zaměstnance na jednání se zahraničními obchodními partnery. Sestavíme Vám mezikulturní školení na míru zacílené na Vámi zvolenou zemi a její obchodní a společenské zvyklosti.

Na co Vás kurzy mezikulturního vzdělávání připraví:

  • Porozumíte dané kultuře, jejím tradicím a nejen obchodním zvyklostem.
  • Získáte tak jistotu při jednání s cizinci a předejdete případným nedorozuměním.
  • Díky poznání odlišných kultur budete dosahovat lepších výsledků při jednáních se zahraničními obchodními partnery.

Proč zvolit Berlitz

  • Společnost Berlitz vyvíjí tzv. mezikulturní (interkulturní) vzdělávací programy, které doplňují jazykové kurzy již přes 20 let.
  • Berlitz jako jeden z předních poskytovatelů profesionálního kulturního poradenství nabízí tento speciální typ školení manažerů po celém světě.
  • S více než 550 vzdělávacími centry a více než 300 konzultanty po celém světě má Berlitz jednu z největších sítí odborníků v oblasti mezikulturního vzdělávání.
  • Klíčovým tématem všech programů interkulturního poradenství Berlitz je rozhraní multikulturních a globálních kompetencí a leadership.

 

Zaujaly Vás manažerské kurzy a interkulturní školení?

Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Odpovíme na jakékoliv Vaše dotazy týkající se mezikulturních školeních a sdělíme Vám podrobnosti o ceně jednotlivých manažerských a jazykových kurzů.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?