Jazykové kurzy pro děti a mládež

Dětské jazykové kurzy

 

Jazykové programy pro děti od 4 do 7 let

Bez psaní slovíček, bez učebnic a diktátů. Jazykové programy pro nejmenší děti jsou založené na faktu, že se tyto děti učí cizí jazyk jakoby mimochodem tím, že si pamatují novou látku, která jim je podávána pro ně zábavným a zajímavým způsobem. Tyto jazykové programy jsou z hlediska jazykové gramotnosti tím nejlepším, co pro svoje dítě můžete udělat.

Jazykové programy pro děti od 8 do 15 let

I když se většina dětí v tomto věku nerada učí, jazykové programy pro ně určené sází především na pozitivní motivaci k lepším výkonům a získávání nových vědomostí v souvislosti s vizualizací a praktickým významem slov. Výuku lze připodobnit k situaci, kdy se děti učí novou řeč v cizím prostředí, kde se touto řečí hovoří.

Celoroční výuka angličtiny pro děti a mládež

Chcete, aby se vaše dítě zdokonalovalo v nejdůležitějším světovém jazyce celoročně? Ať už patří ke školou povinným nebo je i výrazně mladší, nabízíme vám jazykové kurzy, které je zábavnou formou naučí jazyk a ještě zabaví.

 

V jazykové škole Berlitz si toho ale na poli jazykového vzdělávání můžete vybrat mnohem více. Vynikajících výsledků dosahuje především naše výuka jazyka v zahraničí nebo i tzv. global leadership training určený vrcholovým manažerům.

Přesvědčte se sami o efektivitě našich učebních metod a obraťte se na nás se svými dotazy!

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá