Manažerské kurzy

manažerské kurzyInvestice do vzdělávání manažerů jsou zcela jistě nejlépe vynaložené peníze. Manažeři, kteří umí vést zaměstnance, komunikovat s obchodními partnery a úspěšně prezentovat firemní strategie, dokážou pro svého zaměstnavatele vydělat mnohem více.

Kurzy pro manažery šité na míru

Centrum vzdělávání manažerů Berlitz nabízí komplexní sadu manažerských kurzů zaměřených na jednotlivé důležité oblasti podnikání. Tyto pak dále přizpůsobujeme konkrétním podmínkám v každé firmě. Vaši manažeři si v rámci kurzů vyzkouší různé vzorové situace a naučí se z nich vytěžit maximum pro svého zaměstnavatele.

Zajímáte se o manažerské kurzy?

Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci. Přichystáme pro Vás školení pro Vaše manažery v prostorách Vaší firmy nebo na výjezdním zasedání, ze kterého budete profitovat ještě mnoho let.Centrum vzdělávání manažerů Berlitz nabízí tyto manažerské kurzy:

 

Kurzy prezentačních dovedností

Schopnost účinně prezentovat své názory je jednou z podmínek úspěšného obchodního jednání. Kurzy prezentačních dovedností Vaše zaměstnance a manažery na praktických příkladech naučí, jak přesvědčivě prezentovat své myšlenky, jak si získat pozornost a udržet ji až do úspěšného závěru jednání.

Více o kurzech prezentačních dovedností ›
 

Kurzy komunikačních dovedností

80 % úspěchu obchodních jednání, schůzek nebo přijímacího pohovoru závisí na úrovni Vašich komunikačních dovedností. Mají-li Vaši zaměstnanci v této oblasti rezervy, vyzkoušejte manažerské kurzy komunikačních dovedností v centru vzdělávání manažerů Berlitz!

Více o kurzu komunikačních dovedností ›
 

Kurzy řízení lidských zdrojů

Naučíme Vaše manažery disponovat různými typy zaměstnanců a využívat je k získání konkurenční výhody, využívat a maximalizovat dopad globálních strategií, provádět organizační změny. Vyzkoušejte manažerské školení Business & Leadership v centru vzdělávání manažerů Berlitz.

Více o kurzu řízení lidských zdrojů ›
 

 

 

Mezikulturní školení

Potřebujete vyškolit Vaše manažery, jak jednat s obchodními partnery v cizině, jak předcházet trapasům a naopak získat z jednání maximum? Naučíme Vaše zaměstnance porozumět cizím kulturám, jejich hodnotám, kulturním a obchodním praktikám, a dokázat je správně interpretovat.

Více o tomto kurzu ›
 

Kurzy soft skills

Obohaťte své zaměstnance kurzy měkkých dovedností,které zahrnují nejen komunikační dovednosti, řízení projektů a pracovních metod, řízení prodeje a vztahů s klienty, umění vést a strategické jednání, ale také vystupování v prostředí jiných kultur.

Více o kurzech měkkých dovedností ›
 

Půldenní manažerské semináře

Vyzkoušejte balíček půldenních seminářů pro manažery zaměřených na: řízení projektů a pracovní metody, komunikaci, řízení prodeje a vztahů s klienty, umění vést a strategické jednání a na kompetenci k jednání v prostředí odlišných kultur. Semináře zahrnují praktické vložky a podnětná cvičení.

Více o půldenních manažerských seminářích ›
 

NOVINKA Soft skills semináře – teď živě a online!

Nedovoluje Vám Váš nabitý rozvrh docházet na manažerské kurzy do vzdělávacího centra?

Nevadí! Nyní se můžete připojit do výukové místnosti online ve stanovených termínech a zúčastnit se seminářů pro manažery doslova odkudkoliv!

Vyzkoušejte manažerské semináře zaměřené na jednání s odlišnými kulturami, řešení konfliktů, komunikaci a další soft skills již od 2.790 Kč!
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá