řízení lidských zdrojů

Manažerské kurzy řízení lidských zdrojů

V dnešní době již nestačí pouze disponovat rozličnou pracovní sílou. Je třeba zaměstnance efektivně využívat ve vlastní prospěch a získání konkurenční výhody. Centrum vzdělávání manažerů Berlitz učí své klienty používat takové strategie a taktická řešení, která vedou k vytvoření výkonné kultury postavené na principu začleňování.

Nabídka společnosti Berlitz v rámci manažerských školení Business & Leadership se zaměřuje na vedení lidských zdrojů založené na principu začleňování. Jedná se o pevný rámec konceptů, nástrojů a programů, který poskytuje klientům po celém světě flexibilní, stupňovatelná a globálně platná řešení.

Díky našemu manažerskému kurzu se Vaši vedoucí pracovníci naučí efektivně využívat potenciál Vašich zaměstnanců s ohledem na jejich rozmanité schopnosti a potřeby. 

Působí-li Vaše společnost na evropských či světových trzích, nebo je-li i složení Vašeho týmu vícenárodnostní, doporučujeme kurzy řízení lidských zdrojů doplnit také o interkulturní manažerské kurzy.

 Manažerské kurzy řízení lidských zdrojů naučí manažery:

 

Organizační změny

Dozvíte se, jak provádět organizační změny důsledným komunikováním klíčových ovladačů principu rozmanitosti a začlenění se pomocí podpůrných workshopů a koučingu
 

Ověřovat strategie a taktiky

Naučíte se zdokonalovat své strategie prostřednictvím konfrontace ve skupině s nejlepšími měřítky diverzity a začlenění.
 

Jak těžit z diverzity

Zjistíte, jak nabýt zkušenosti ve využívání principu rozmanitosti v globálním kontextu na úrovni celé organizace, lídrů a jednotlivců.
 

 

 

Referenční rámce a odchylky

Dozvíte se, jak konstruktivně studovat jednotlivé referenční rámce a odchylky.
 

Utváření lídrů

Naučíme Vás, jak formovat vedoucí osobnosti, které budou trvale úspěšné v globální organizaci.
 

Diversity & Inclusion strategie

Zjistěte jak vytvořit a zavést celosvětově platnou Diversity & Inclusion strategii.
 

 

 

Využívání a maximalizace dopadu globálních strategií

Naučte se využívat a maximalizovat dopad globálních strategií talentů za účelem získání rozmanitosti na každém místě na světě.
 

 

Máte zájem o manažerské kurzy Business & Leadership?

Navštivte naši pražskou pobočku Berlitz nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá