Kurzy prezentačních dovedností

kurzy prezentačních dovednostíO tom, že „nelze nekomunikovat" se přesvědčujeme každý den. Ať chceme nebo ne, naše tělo automaticky dává okolí najevo, co si myslí i jak se cítí. Nejedná se vždy o slova, ale také o vnímání, zabarvení hlasu, způsob jednání a dodržování pravidel a formalit při styku s jinou osobou. Prezentační dovednosti tedy významnou měrou přispívají k celkovému úspěchu obchodního jednání, schůzky nebo třeba přijímacího pohovoru.

Jazyková škola Berlitz vám nabízí jedinečné semináře zaměřené na výrazné zlepšení prezentačních dovedností, které vám umožní úspěšně komunikovat během důležitých obchodních situací i v běžném životě.

Máte zájem o kurzy prezentace?

Kontaktujte nás pro více informací a společně navrhneme manažerské kurzy, které vám budou nejvíce vyhovovat.


Nabízíme tyto semináře prezentačních dovedností:

 

Mezinárodní meetingy manažerů

Cílem tohoto manažerského školení je rozeznávat nejrůznější styly meetingů, zvyšování jejich efektivnosti prostřednictvím objemnějšího toku informací, dosahování zisku ze skupinové dynamiky v multikulturním prostředí a jejich možné interakce včetně zlepšení prezentačních dovedností v angličtině.

Více o tomto manažerském školení ›
 

Úspěšná prezentace na mezinárodní úrovni

Cílem manažerského kurzu je rozeznávání vlastních slabin při prezentaci a jejich odstranění, osvojení schopnosti koncipovat a připravovat prezentaci, uspokojit očekávání posluchačů a výrazné zlepšení specializované slovní zásoby a jazykové konstrukce při prezentacích v angličtině.

Více o tomto manažerském kurzu ›
 

Vyjednávání na mezinárodní úrovni

Účelem je porozumění strategií a postupů vyjednávání, naučit se vést objektivním způsobem vyjednávání a vyhodnocovat rizika, formální zvládnutí vyjednávacích postupů a poskytování klíčů a nástrojů k rozluštění přístupů vašich protivníků a to v mateřském jazyce i v angličtině.

Více o kurzu vyjednávání ›
 
 

Manažerské kurzy

Rádi byste zlepšili jazykové schopnosti manažerů Vaší firmy? Přihlaste je na manažerský kurz jazykového centra Berlitz Praha. Nabízíme tyto kurzy Praha: Kurz prezentačních schopností, kde se Vaši zaměstnanci naučí dobře a účinně prezentovat své názory, dobře ovládnou řeč těla, vnímání i zabarvení hlasu a další důležité dovednosti pro úspěšnou komunikaci. Dalším kurzem je Úspěšná prezentace na mezinárodní úrovni. Cílem manažerského kurzu je rozeznávání vlastních slabin při prezentaci a jejich odstranění, osvojení schopnosti koncipovat a připravovat prezentaci, uspokojit očekávání posluchačů a výrazné zlepšení specializované slovní zásoby a jazykové konstrukce při prezentacích v angličtině. Potřebujete, aby Vaši lidé ve vybraném jazyce porozuměli strategii a postupům vyjednávání, naučili se rozhovor vést objektivním způsobem, dokázali vyhodnocovat rizika a dokázali rozpoznat přístup vašich protivníků? Pak je vhodný kurz Vyjednávání na mezinárodní úrovni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá