Kurzy komunikačních dovedností

kurzy komunikaceKomunikační dovednosti jsou často rozhodujícím faktorem úspěchu obchodního jednání, schůzky nebo přijímacího pohovoru. Zdá se Vám, že máte v této oblasti co zlepšovat? Zapište se do našeho kurzu komunikačních dovedností!

Manažerské semináře komunikačních dovedností Vás naučí efektivně komunikovat a dosáhnout všeho, co si zamanete. Osvojíte si tzv. soft skills a další důležité sociální dovednosti, které poslouží jako odrazový můstek pro váš budoucí úspěch v kariéře i osobním životě.

Máte zájem o kurzy komunikace?

Kontaktujte nás pro více informací a společně navrhneme manažerské kurzy, které vám budou nejvíce vyhovovat.

 

 

 

 

Nabízíme tyto manažerské kurzy komunikačních dovedností:

 

Mezinárodní meetingy vedoucích pracovníků

Díky tomuto manažerskému školení se Vaši zaměstnanci naučí rozlišovat různé typy jednání, zvyšovat jejich efektivnost prostřednictvím objemnějšího toku informací, generovat zisk ze skupinové dynamiky v multikulturním prostředí a jejich možné interakce. A především si zdokonalí své prezentační dovednosti jak v češtině, tak v angličtině.

Více o tomto manažerském školení ›
 

Úspěšná prezentace na mezinárodní úrovni

Toto manažerské školení si klade za cíl vypozorovat slabiny účastníků během prezentace, a tyto následně odstranit. Vaši zaměstnanci a manažeři si díky němu osvojí schopnost navrhnout a připravit prezentaci, uspokojit očekávání posluchačů a výrazně zlepší svou specializovanou slovní zásobu a jazykové konstrukce při prezentacích v češtině i angličtině.

Více o tomto manažerském kurzu ›
 

Vyjednávání na mezinárodní úrovni

Tento manažerský kurz je zaměřen na porozumění a osvojení strategií a postupů úspěšného vyjednávání. Vaši zaměstnanci se během tohoto školení naučí vést vyjednávání objektivním způsobem a vyhodnocovat rizika. Získají schopnost formálně zvládnout vyjednávací postupy a nástroje k rozluštění přístupů vašich protivníků nejen v češtině, ale i v angličtině.

Více o kurzu vyjednávání ›
 Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá